فهرست
وایخو همیشه مصدوم؛ ۱۲ بازی در  ۱۴ ماه!
وایخو همیشه مصدوم؛ ۱۲ بازی در ۱۴ ماه!

وایخو همیشه مصدوم؛ ۱۲ بازی در ۱۴ ماه!

آی اسپورت - انتظار می‌رفت خسوس وایخو مدافع ۲۱ ساله رئال مادرید در بازی پنج‌شنبه شب تیم ملی زیر ۲۱ ساله‌های اسپانیا در برابر آلبانی به میدان برود اما او تمام دقایق این مسابقه را از روی نیمکت تماشا کرد.

اوضاع برای این مدافع ۲۱ ساله در زمین خوب پیش نمی‌رود. وایخو در تابستان ۲۰۱۷ از دوران قرضی حضور در آینتراخت فرانکفورت به رئال مادرید بازگشت و در فصل گذشته مجموعا در ۱۲ بازی و ۱۰۴۴ دقیقه برای کهکشانی‌ها به میدان رفت. (۷ بازی در لالیگا، ۴ بازی در کوپا دل‌ری و یک بازی در لیگ قهرمانان اروپا)  او در این مدت در ۴ بازی هم برای تیم ملی زیر ۲۱ ساله‌ها ایفای نقش کرد. اوضاع از زمان حضور جولن لوپتگی در مادرید برای وایخو حتی بدتر هم شده است.

یک مصدومیت در پای چپ در تور پیش فصل رئال در آمریکا، در کنار بالا بودن اولویت سایر بازیکنان برای بازی نسبت به او، موجب شده او در این فصل حتی یک دقیقه هم برای رئال بازی نکند. وایخو در این فصل از رقابت‌های لالیگا تنها در بازی مقابل سویا فرصت حضور روی نیمکت را پیدا کرده که در آن بازی هم فرصتی برای به میدان رفتن نیافت. دقایق بازی هنوز برای این مدافع ۲۱ ساله از راه نرسیده‌اند، مدافعی که همچنان مصمم است در میدان نشان دهد چه توانایی‌هایی دارد.

     
آی اسپورت
2018-10-13 14:08:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر