فهرست
آرتتا یوویچ را می‌خواهد، هواداران نه!
آرتتا یوویچ را می‌خواهد، هواداران نه!

آرتتا یوویچ را می‌خواهد، هواداران نه!

آی اسپورت - رسانه های انگلیسی مدعی هستند که میکل آرتتا قصد دارد مهاجم نیمکت نشین رئال مادرید را برای فصل آینده به خدمت بگیرد. آنها می گویند که توپچی‌ها ۵۵ میلیون یورو از بودجه خود را برای خرید یوویچ اختصاص داده اند. اما به گزارش AS، مهاجم صربستانی در تابستان گذشته ۶۰ میلیون یورو برای رئال مادرید هزینه داشت و از آینتراخت فرانکفورت جذب شد. او فصل بسیار بدی را در مادرید سپری کرد و با حواشی اخیری که در دوره قرنطینه به وجود آورده، بیش از پیش مادریدی ها را نسبت به خود ناامید کرده است.

این مسائل باعث شده تا بسیاری از هواداران آرسنال نگران مشکلات انضباطی او باشند و ۷۵% هواداران این تیم مخالف خرید یوویچ هستند. در این میان، سول کمپل، بازیکن سابق آرسنال می گوید: «آیا او مناسب بازی در سیستم آرسنال است؟ فکر نمی کنم. من خیلی از بازی های فوتبال اسپانیا را تماشا می کنم، بازی های یوویچ را هم دیده ام و فکر نمی کنم مناسب باشگاه ما باشد. حتی زیدان هم خیلی به او بها نمی دهد.»

ریو فردیناند، دیگر کارشناس فوتبال انگلیس و بازیکن سابق منچستریونایتد هم با این نظر موافق است و می گوید: «او در رئال مادرید کاری نکرده، اما پتانسیلی که در آینتراخت فرانکفورت نشان داد، باعث شده تا مردم انتظار بیشتری از او داشته باشند. هرچند وقتی بازیکنی به یک باشگاه بزرگ می رود، داستان فرق می کند و به همین خاطر نباید آرسنال همان اشتباه را مرتکب شود.»

     
آی اسپورت
2020-04-05 01:47:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر