فهرست
دلیل عذرخواهی خودجوش خداداد چه بود؟
دلیل عذرخواهی خودجوش خداداد چه بود؟

دلیل عذرخواهی خودجوش خداداد چه بود؟

آی اسپورت - خداداد عزیزی در پاسخ به سوالاتی درباره گرفتن حق میزبانی از تیم های ایرانی، به طور خودجوش میهمان آنلاین برنامه فوتبال برتر شد و پس از تسلیت مجدد به خانواده‌های میناوند و انصاریان بابت ادبیات بدش از مردم عذرخواهی کرد.

مشخصا منظور خداداد از این عذرخواهی، حرف‌هایی بود که خبرنگاران چند روز پیش درباره وضعیت سال ۱۳۹۹ از او پرسیده بودند و همه هم دیدند که ملی‌پوش سابق فوتبال ایران چه جوابی داد.

این روزها خداداد عزیزی یکی از چهره‌های فعال در رسانه‌های تصویری رسمی و اینترنتی است. او چه در صداوسیما و چه در برنامه‌های مجوزدار فضای مجازی، حضوری همه جانبه دارد و شاید برای رفع هر گونه سوءتفاهم، لازم بود که یک عذرخواهی از طرف او صورت بگیرد.

برای خداداد هم چه تفاوتی دارد که با عادل فردوسی‌پور در فوتبال همبازی شود و عذرخواهی‌اش هم در برنامه میثاقی صورت بگیرد؛ خیلی این چیزها به او ربط پیدا نمی‌کند! مهم لابد نفس کار بود که خیلی آبرومندانه صورت گرفت؛ مشکل احتمالی خداداد هم برای آینده کاری‌اش حل شد...

 

خبر ورزشی 

۶ ۱  
آی اسپورت
2021-03-16 16:45:00
نظر دهید

۱ نظر
رسول
چهارشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۹، ۲۳:۱۶
واقعا چرا الکی وبی ربط دوباره دارید میثاقی و فردوسی پور راه میندازید واقعا کی میخواید یک بار هم شده منطقی به این مساله بپردازید و از حق بگید ن احساس . من که این جریان رو دیدم واقعا خندم میگیره ! فردوسی پور خودش هم نمیاد لامصب حرف بزنه بگه واقعا چرا اینقد من و محمدحسین میکنید ... چی بگم که از بزرگتر و از کوچکتر و از متوسط سن آبی جوش نمیاد چای درست کنیم . پس لعنت بر جفتشون .
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر