فهرست
بیرانوند؛ کمتر از ۲۰۰دقیقه تا رکورد آرمناک
بیرانوند؛ کمتر از ۲۰۰دقیقه تا رکورد آرمناک

بیرانوند؛ کمتر از ۲۰۰دقیقه تا رکورد آرمناک

آی اسپورت- بیرانوند در روزهایی که حسابی تحت فشار است، می‌تواند یک رکورد جدید در تاریخ لیگ برتر خلق کند. حرف‌های بیرانوند بعد از بازی با سایپا، باعث اختلاف عمیقی بین او و هواداران پرسپولیس شد. اختلافی که حل آن چند هفته طول کشید و دروازه‌بان شماره یک پرسپولیس و تیم ملی، مجبور شد در پستی اینستاگرامی اعتراف کند دست به اشتباه بزرگی زده است. حالا آشتی دوباره بیرانوند و طرفداران پرسپولیس، می‌تواند با خلق یک رکورد جدید در لیگ برتر همراه شود. دو فصل قبل، استقلال خوزستان و ده‌خسوس با ۶ کلین شیت پیاپی، به رکورد آرمناک پطروسیان در لیگ دوم حمله کردند. پطروسیان در آن فصل، ۷۰۴ دقیقه دروازه‌اش را بسته نگه داشته بود. خسوس بازی هفتم با سپاهان هم تا دقیقه ۸۵ مقاومت کرد اما خلعتبری اجازه نداد این رکورد از دست سپاهانی‌ها خارج شود. فصل پیش، بیرانوند تصمیم گرفت این رکورد را بشکند و ۶ بازی هم دروازه‌اش را بسته نگه داشت اما دربی تهران، اوضاع به ضرر او جلو رفت. حالا بیرانوند، دوباره می‌تواند شانسش را امتحان کند و این بار، خبری از محرومیت سیدجلال یا کامیابی‌نیا در بازی‌ها آینده هم نخواهد بود.

از زمان بازگشت سیدجلال، پرسپولیس ۶ بازی پیاپی گل نخورده است. بیرانوند هم دقیقا در اولین بازی بازگشت سیدجلال به دروازه پرسپولیس برگشت و تا امروز، ۵۴۰ دقیقه است تیمی نتوانسته دروازه او را باز کند. در صورتی که در بازی دوشنبه پرسپولیس و صنعت نفت هم بیرانوند گلی نخورد، به رکورد ۷ کلین شیت پیاپی آرمناک برسد و بازی با فولاد، با ۷۴ دقیقه تحمل رکورد دقایق گل نخوردن او را هم بشکند. فصل پیش، نبود کامیابی‌نیا در دربی شانس رکوردشکنی را از بیرانوند گرفت و این فصل، نبود سیدجلال در هفته‌های ابتدایی به ضرر او تمام شد. حالا با بازگشت سیدجلال، بیرانوند و پرسپولیس می‌توانند به ثبت یک رکورد جدید فکر کنند. رکورد شکنی که شاید بهترین آشتی‌کنان، بین پرسپولیسی‌ها و دروازه‌بان‌شان باشد.

 نود

۷۰ ۳  
آی اسپورت
2017-12-07 20:38:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
سعید بافق
پنجشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۶، ۲۲:۲۰
خداوکیلی توپی رو دروازش بیاد نه نمیگه،حسینی استقلال داره عالی کار میکنه
matt1982
جمعه ۱۷ آذر ۱۳۹۶، ۰۱:۲۵
خداوکیلی رو خوب اومدی! سیوایی که تو بازی با سپیدرود داشت عمرا دروازه بانی تو لیگ برتر ایران از پسش بربیاد
۲
شاهین
جمعه ۱۷ آذر ۱۳۹۶، ۰۴:۴۳
ببخشید اما شماها فقط فوتبال نگاه می کنین و بعد مدعی کارشناسی فوتبال بودن هم هستین!
بیرو دو ویژگی منحصر به فرد داره:
۱. بیرو تنها دروازه بان لیگ برتر ایران است که هر بازی متوسط ۴ تا ۵ خروج از دروازه را ثبت می کنه و توپ هایی که ممکن است با ضربه سر مهاجمان حریف گل بشه را دفع می کنه!
۲. پرتاب های اوت دست بیرو فوق العاده است و علاوه براینکه موقعیت گل می سازه برخی از دفاع های حریف را مجبور می کنه در زمین خودشون بمونن و جلو نیان!
نکته آخر:
بازی با سپیدرود و کسب سه امتیاز را مدیون بیرو هستیم❤❤
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر