فهرست
گزینه‌های دبیرکلی فدراسیون فوتبال؛ این سه نفر
گزینه‌های دبیرکلی فدراسیون فوتبال؛ این سه نفر

گزینه‌های دبیرکلی فدراسیون فوتبال؛ این سه نفر

آی اسپورت - بحث انتخاب دبیرکل ، این روزها به سرفصل تصمیمات فدراسیون تبدیل شده است و پس از ۹ ماه حضور غیرقانونی ابراهیم شکوری به عنوان سرپرست دبیرکلی قرار است این مورد در هیات رئیسه مورد بحث قرار بگیرد تا در نهایت دبیرکل فدراسیون فوتبال انتخاب و معرفی شود.

زمزمه های انتقال ابراهیم شکوری به یکی دیگر از بخش های فدراسیون فوتبال قوت گرفته است و از حضور او در کمیته فوتسال صحبت‌هایی به میان آمده که این مورد نیز با توجه به حساسیت های به وجود آمده پس از استعفای انصاری فرد برای فدراسیون بدون هزینه نخواهد بود و مخالفت هایی را در پی خواهد داشت.

با این حال اینکه سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال راهی این کمیته شود یا خیر؟ هنوز مشخص نیست. حضور شکوری در کمیته فوتسال محتمل است تا پس از خالی شدن صندلی دبیرکلی، مهدی تاج تصمیمی برای این پست بسیار مهم بگیرد. طبق شنیده‌ها چند گزینه، مدنظر فدراسیون فوتبال قرار گرفته اند که از بین آنها، یک نفر پس از بررسی در هیات رئیسه به عنوان گزینه نهایی دبیرکلی مشخص و معرفی شود. جلسه هیات رئیسه فدراسیون فوتبال امروز برگزار می‌شود و در زمینه انتخاب دبیرکل جدید وزارت ورزش و جوانان نیز تاثیرگذار خواهد بود.

در این میان نام شهاب الدین عزیزی خادم کاندیدای شکست خورده نایب رییسی فدراسیون، باجی وند رییس هیات فوتبال استان قزوین و مهدی محمد نبی دبیرکل سابق فدراسیون در دوره کفاشیان برای این پست مهم مطرح شده و مشخص نیست کدام یک مدنظر تاج قرار دارند. در این میان البته هیچ بعید نیست که ناگهان مهدی تاج یک گزینه جوان و گمنام را برای تصدی این صندلی حساس معرفی کند تا اوضاع و احوال فدراسیون همچنان تحت کنترل کامل خودش باقی بماند.

 

تابناک 

۱    
آی اسپورت
2019-09-13 12:30:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر