فهرست
کیوسک روزنامه های ورزشی: ذخیره های کلیدی!
کیوسک روزنامه های ورزشی: ذخیره های کلیدی!

کیوسک روزنامه های ورزشی: ذخیره های کلیدی!

آی اسپورت – کماکان حذف پرسپولیس از جام حذفی و داستان پیشنهاد انگلیسی برای منصوریان یکی از سوژه های مورد علاقه روزنامه های ورزشی محسوب می شود.
از روزنامه خبر ورزشی شروع می کنیم که تیتر و عکس یکش را به صحبتهای مهران مدیری در برنامه دور همی و واکنش های فوتبالی ها به آن اختصاص داده. عادل فردوسی پور هم مثل همیشه از مصاحبه فرار کرده و گفته جوابی برای حرف های مدیری ندارد.

خبر ورزشی
روزنامه خبر ورزشی 12 مهر

روزنامه 90 هم مانند دیروز که عکس تیم ملی نوجوانان را روی جلد برد امروز هم تنها روزنامه ای بوده که عکس یکش را به این موضوع اختصاص داده تا از ما آفرین بگیرد! این روزنامه به نکته جالبی درباره شکست نوجوانان مقابل عراق اشاره کرده. اینکه داستان تیم کی روش برای تیم چمنیان هم تکرار شد و آنها در ضربات پنالتی به عراق باختند

روزنامه 90
روزنامه 90 12 مهر

روزنامه گل پیگیر پیشنهاد تیم انگلیسی به منصوریان شده و گویا به نتایج جالبی رسیده. این روزنامه از قول حراست فدراسیون فوتبال از کلاه برداری فردی خبر داده که در ازای گرفتن پول پیشنهادهای جعلی برای مربیان می‌فرستد. البته منصوریان قطعا این موضوع که پیشنهاد به او جعلی بوده را قبول نخواهد کرد.

روزنامه گل
روزنامه گل 12 مهر

روزنامه پیروزی تیتر یک امروزش را به هشدار طاهری به برانکو اختصاص داده و اینکه سرپرست پرسپولیس ازسرمربی تیمش خواسته که نگذارد قرمزها را به حاشیه ببرند. البته اینجور که منابع آگاه می گویند، اختلاف نظر این دو نفر دلیل اصلی به وجود آمدن حاشیه برای پرسپولیس است.

روزنامه پیروزی
روزنامه پیروزی 12 مهر

استقلال جوان هم با انتشار عکس وریا غفوری و امید ابراهیمی روی جلد از این دو بازیکن به عنوان مردان کلیدی کی روش نام برده. البته دوستان در تحریریه استقلال جوان به این نکته توجه کرده اند که این دو بازیکن جایی در ترکیب ثابت تیم ملی ندارند.

روزنامه استقلال جوان
روزنامه استقلال جوان 12 مهر

 

 

 

کد خبر: 9408

۱    
آی اسپورت
2016-10-03 08:41:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر