فهرست
نکاتی از ترکیب احتمالی پرسپولیس؛ امید و آدام
نکاتی از ترکیب احتمالی پرسپولیس؛ امید و آدام

نکاتی از ترکیب احتمالی پرسپولیس؛ امید و آدام

آی اسپورت - پرسپولیس به احتمال زیاد فردا با ترکیب علیرضا بیرانوند، سیدجلال حسینی، محمد انصاری، شجاع خلیل‌زاده، شایان مصلح، احمد نوراللهی، کمال کامیابی‌نیا، بشار رسن، سیامک نعمتی، گادوین منشا و علی علیپور به مصاف السد می‌رود. نکات جالب ترکیب پرسپولیس مقابل السد به شرح زیر می‌باشد:

۱-سیستم خطی؛ نخستین مورد جالب سیستم بازی سرخ‌پوشان است که به شکل ۲-۲-۴ خطی است و نوراللهی و کامیابی‌نیا در هافبک دفاعی تیم برانکو هستند. برانکو که مدتی است تیم اش را با ۲-۲-۴ لوزی چیدمان می‌کرد ظاهرا برای تقابل با السد در آزادی خطی را به لوزی ترجیح داده است.

۲-حضور دو مهاجم؛ سرخ‌پوشان با دو مهاجم یعنی گادوین منشا و علی علیپور بازی را آغاز می‌کنند. پرسپولیسی‌ها به رغم آنکه نیاز به حفظ نتیجه بازی رفت دارند اما بازی را با دو مهاجم آغاز می‌کنند و این بدین معناست که برانکو قصد ندارد دفاعی بازی کرده و تیمش را در نیمه خودی حبس کند.

۳-گزینه‌های تعویض؛ امید عالیشاه که به دلیل مصدومیت بازی را از روی نیمکت آغاز می‌کند احتمالا نخستین گزینه برانکو برای تعویض خواهد بود. محسن ربیع‌خواه که به تازگی دوران مصدومیت را پشت سر گذاشته و در دیدار حذفی مقابل نود ارومیه دقایقی به میدان رفت هم احتمالا یکی دیگر از گزینه‌های تعویض در تیم پرسپولیس است. سومین گزینه برای حضور در زمین آدام همتی است که طی بازی‌های اخیر عملکرد خوبی داشته و احتمال حضورش در بازی کم نیست.

۴-مسئولیت‌پذیری رسن؛ بشار رسن که این روزها داغدار از دست دادن مادر خویش است علیرغم شرایط سختی که دارد خود را به دیدار مقابل السد رسانده و در این بازی فیکس خواهد بود. حس مسئولیت‌پذیری رسن هواداران پرسپولیس را تحت تاثیر قرار داده و آنها برای ابراز همدردی با این هافبک عراقی طرح موزائیکی ویژه‌ای را در نظر گرفته‌اند.

مدال

۹    
آی اسپورت
2018-10-22 19:38:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر