فهرست
اتفاق ویژه: آغاز استراحت طولانی ماری
اتفاق ویژه: آغاز استراحت طولانی ماری

اتفاق ویژه: آغاز استراحت طولانی ماری

آی‌اسپورت- تنیس‌باز اسکاتلندی دقایقی پیش خبر داد که به دلیل ادامه مصدومیت لگن خود قادر به حضور در تورنمنت‌های پکن و شانگهای نخواهد بود. او ادعا کرد به احتمال زیاد در تورنمنت‌های وین و پاریس هم شرکت نخواهد کرد. شماره یک سابق جهان در بیانیه‌‌ای که منتشر کرده، نوشته: «پس از مشورت با پزشکان متخصص و اعضای تیم‌ام، به این نتیجه رسیدیم که این بهترین تصمیم برای آینده ورزشی من خواهد بود. مطمئن هستم که پس از یک دوره استراحت طولانی قادر خواهم بود که دوباره به بهترین سطح خود برگردم.»

ماری هم‌چنین گفته که قصد دارد ژانویه سال آینده در مسابقات بریزبن به میادین بازگردد. با این حال او تاکید کرده که دیدار نمایشی او برابر فدرر که قرار است در تاریخ ۱۶ آبان ماه در شهر گلاسکو برگزار شود به قوت خودش باقی خواهد بود.

ماری که پیش از مسابقات ویمبلدون از ناحیه لگن دچار مصدومیت شد، تلاش زیادی کرد تا آمادگی خود را برای مسابقات فصل هارد کورت آمریکای شمالی به دست بیاورد، اما او در نهایت نتوانست به شرایط مسابقه برگردد و از مسابقات مسترز مونترآل، مسترز سینسیناتی و گرند اسلم آزاد آمریکا کنار کشید و صدرنشینی در جدول رده‌بندی جهانی را هم به نادال واگذار کرد. پیش از ماری، جوکوویج، واورینکا و نیشیکوری هم از رقابت‌های فصل ۲۰۱۷ کناره‌گیری کرده بودند.

     
آی اسپورت
2017-09-06 17:45:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر