فهرست
دلخوری سروش؛ عرب سند رو کرد!
دلخوری سروش؛ عرب سند رو کرد!

دلخوری سروش؛ عرب سند رو کرد!

آی اسپورت - سروش رفیعی حتی تصورش را هم نمی کرد که به این شکل مجبور به ترک پرسپولیس شود و از اینکه این اتفاق رخ داده هنوز در شوک است. فصل پیش در همین مقطع وقتی باشگاه پرسپولیس بعد از مذاکرات طولانی با سروش در نهایت او را با یک قرارداد سنگین به خدمت گرفت هواداران این تیم به شدت از این خرید استقبال کردند اما حال شرایط کاملا فرق می‌کند و سروش در لیست مازاد پرسپولیس قرار گرفته است.

سروش در این اتفاق غیر از ایرج عرب که به نوعی لیست پرسپولیس را با جذب فرشاد احمدزاده پر کرد، برخی از همبازیانش را هم مقصر می‌داند. نفراتی که با حمایت برخی افراد در پرسپولیس ماندند اما او مجبور به ترک این تیم شد. شماره 7 فصل پیش پرسپولیس قصد دارد به زودی یک مصاحبه طوفانی علیه یکی دو همبازی سابقش انجام دهد و به نوعی دلیل جدایی اجباری‌اش از پرسپولیس را این بازیکنان عنوان کند. مصاحبه‌ای که شاید حواشی زیادی برای پرسپولیس به همراه داشته باشد.

اما از سوی دیگر، مدیریت باشگاه پرسپولیس برای اینکه متهم به دخالت در کار گابرل کالدرون نشود از این مربی خود خواسته بود هر بازیکنی را کنار می‌گذارد آن را مکتوب کند. با این وجود وقتی سروش رفیعی در لیست مازاد تیمش قرار گرفت در همان مسیر  برگشت از ترکیه به تهران حرف‌های تندی را علیه ایرج عرب مطرح کرد و او را مقصر اصلی کنار گذاشته شدنش از جمع سرخپوشان به هواداران معرفی کرد. مصاحبه‌ای که باعث شد جو تندی علیه عرب در شبکه‌های اجتماعی راه بیفتد. بعد از این ماجرا وقتی رفیعی نزد عرب رفت، او لیست مکتوب کالدرون را به این بازیکن نشان داده تا به وی بگوید که اخراجش تصمیم او نبوده و سرمربی تیم این خواسته را از وی داشته است.

۱۵ ۱  
آی اسپورت
2019-07-18 20:08:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
رضا
جمعه ۲۸ تیر ۱۳۹۸، ۰۱:۳۶
عجب دنیائی .یکروزسروش بافولاد به عمددرمقابل پرسپولیس بازی نمی کند ویک روزکنارگذاشته می شود
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر