فهرست
شفر در کنفرانس: باید خوش‎شانس‎تر باشیم
شفر در کنفرانس: باید خوش‎شانس‎تر باشیم

شفر در کنفرانس: باید خوش‎شانس‎تر باشیم

آی اسپورت – سومین تساوی پیاپی استقلال باعث شد تا وینفرد شفر با حالتی نگران و عصبی در نشست خبری خود بعد از بازی با پدیده شرکت کند. او البته مدعی بود که در این بازی تیمش بدشانس بود.

  • در نیمه اول به اندازه کافی شانس برای گلزنی داشتیم. در نیمه دوم حریف یک شانس بزرگ و خوب داشت. ما گاهی وقت توپ را در وسط زمین از دست می‎دادیم و با مشکل روبرو می‎شدیم. تیم حریف خیلی وقت‎ها تلاش می‎کرد با پاس بلند به دروازه ما برسد. در نیمه دوم بهتر بودیم و علی قربانی وقتی به زمین آمد بهتر توپ را نگه می‎داشت و بهنام برزای نیز همینطور بود.
  • امیدوارم در بازی بعدی وقتی چنین شانس‎هایی داریم، یک مقدار خوش‎شانس‎تر باشیم. بازیکن جدید ما فردا می‎آید و باید ببینیم چقدر زمان لازم دارد تا در تیم جدید خود جا بیفتد. می‎بینید که همه تیم‎ها برابر ما، 50 درصد توان بیشتری استفاده می‎کنند. همه تیم‎ها می‎خواهند تیم اولی باشند که ما را شکست می‎دهند و این موضوع یک احترام و نکته مثبت برای تیم ما است.
  •   غیبت شجاعیان و کریمی نکته مهمی بود. درباره پنالتی چه کاری می‎شود انجام داد؟ یا گل می‎شود و یا گل نمی‎شود. دفعه قبلی امید ابراهیمی یک پنالتی گل کرد و داور نگرفت اما این بار گل نشد. در رابطه با یک نفر روی نیمکت حریف خوشحال نیستم. یک فرصت خیلی خوب ضد حمله برای تیم ما بود؛ اما یک نفر از تیم حریف توپی به داخل زمین فرستاد. شاید او از اینکه قرارداد دارد و بازی نمی‎کند، ناراحت بوده و می‎خواسته بازی کند.
  • هم داور وسط و هم کمک های او خیلی خوب بودند. شاید درباره برخی مسائل آره یا نه بگوییم؛ اما داوری خیلی خوب بود. شما آلمانی بلد هستید؟ من در رابطه با داور واکنشی نداشتم و صحبت های من با بازیکنان خودم بود.
  • مطمئنا مهاجم جدید می‎تواند به ما کمک کند. بیت‌‎سعید قبل از حضور در تیم ما یکی از بهترین بازیکنان تیم خود بوده؛ اما در استقلال گل نزد و شرایط تیم قبلی خود را نداشت. اکنون به فولاد برگشته و شرایط جدیدی دارد و گلزنی می‎کند. همینطور سجاد که شخصیت بسیار خوبی دارد؛ اما خیلی وقت‎ها یک باشگاه انتخاب خوبی برای یک بازیکن نیست. او نیز شاید با شرایط بهتری بازگردد و به خاطر حضور در قطر به او تبریک می‎گویم. بیت‎سعید شرایط خوبی در استقلال نداشت. همین بازیکن جدید در لیگ رومانی شرایط خوبی داشت و مطمئنا می‎تواند به ما کمک کند. ما یک جای خالی دیگر داریم. امروز دو بازیکن ما حضور نداشتند و به خاطر مصدومیت مشکل داشتیم. مطمئنم علی قربانی را می‎توانم به سطح بهتری برگردانم. برزای امروز خیلی روز خوبی داشت و قربانی نیز نمایش خوبی داشت و برابر سایپا نیز یک شانس را از دست داد. دیروز نیز گفتم که در تیم ما بازیکنان خوبی حضور دارند و به یاد دارید که همه از قربانی حمایت کردند. این خیلی برای روح تیمی مهم است. هر بازیکنی که در تمرینات خوب باشد، همیشه شانس بازی دارد.

  • ما خیلی شوت برای گلزنی نمی‎زنیم. در بازی با سایپا یک اشتباه داشتیم. چند دقیقه قبل از ضربه کرنر ما یک فرصت داشتیم که باید به شکلی به توپ ضربه می‌زدیم که توپ به هتل کنار ورزشگاه برود؛ اما اینکار را نکردیم و توپ کرنر شد و گل خوردیم. ما در جدول پیشرفت کردیم و چند بازی را با 3 گل بردیم و همه این انتظار را دارند که ما برنده باشیم و من از این موضوع خوشحالم.
۸۳ ۴  
آی اسپورت
2018-01-19 18:33:00
نظر دهید

۴ نظر
علی پرسپولیسی
جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶، ۱۸:۴۱
منصوریان خارجی. حداقل با اون فلک زده آخر فصل میومدید زیر خودمون ولی الان با این رفتید زیر غریبه ها.
خشایار
جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶، ۱۹:۲۸
زیر فلک زده چطوری ۳ تا خوردی تو؟
داود
شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶، ۰۱:۳۵
اینقدرا هم به شانس نیست که تیم نتیجه نگیره
درسته که استقلال مثل پرسپولیس شانس نداره ولی دلیل نمیشه که تیم رو بر پایه شانس بفرستی داخل زمین
تیمی که میخاد ببره باید توی ۹۰ دقیقه سرتر باشه نسبت به رقیبش
اقای شفر نگاه تیم ت کن مهاجم نداره این تیم
ما هوادارا هم میدونیم که مهاجم نداریم یه فکری کن به حال این تیم
کریم
شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶، ۰۷:۵۹
چرا خسرو نیست....واقعا خلاقتر از خسرو مگه داریم....سمت راست تیم فلج شده و شفر اینو نمیفهمه...تیم نیاز به خلاقیت داره مثل خسرو مثل قائدی...چرا قربانی و جابر ؟مگه چی دیده از این بازیکنهای زیر صفر .ابراهیمی خرابکار و ترسو را کرده همه کاره تیم
۶
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر