فهرست
خداداد و داستان حاج آقای معروف
خداداد و داستان حاج آقای معروف

خداداد و داستان حاج آقای معروف

آی اسپورت – خبرنگار تسنیم به بهانه حضور علی کریمی روی نیمکت نفت تهران سراغ خداداد عزیزی رفته تا نظر او را درباره این موضوع جویا شود. خداداد هم با ادبیات خاص خودش مصاحبه پرتیتری کرده که بخشهای مهم آن را برایتان می آوریم.

  • اگر اعتقاد دارند که کریمی تیم را دیر تحویل گرفته، دایی هم همین نفت را سال گذشته دیر تحویل گرفت، اما قهرمان جام حذفی شد. وقتی در فوتبال ما جادوگر استخدام می‌کنند، نیازی نیست بترسی چه زمانی تیم را تحویل گرفته‌ای. من دو مورد در دوران بازیگری و مربیگری‌ام شاهد بودم که تیم‌ها با استخدام جادوگر قهرمان شدند. البته کریمی خودش جادوگر است و نیازی به استخدام جادوگر ندارد. اگر او جادوگر خواست، دوستانی در هند دارم تا مرتاض‌های‌شان را بفرستند!
  • در فوتبال ما، حاج آقای معروف، تلفنش را برمی‌دارد و تماس می‌گیرد به طرف مقابلش می‌گوید، سلام حاج آقا، لطفا این کار را برای ما انجام دهید. مربی‌ای برای ما شرح می‌داد که دو هفته مشغول به کار بود که مدیرعامل باشگاه به او گفت از زحماتش تشکر می‌کند، اما فلان شخص باید جای او را بگیرد. همان حاج آقا با مدیرعامل تماس گرفته و سفارش کرده بود! این مربی هم مجبور شد بدون اینکه کارنامه و نتایجش را ببینند، جایش را به همان فرد سفارش شده بدهد.
  • دایی دوست من است، اما دوست دارم کریمی او را ببرد، چون دهان یک عده بسته می‌‌شود. افرادی مانند دایی، کریمی، مهدوی‌کیا و ... در فوتبال ما برند هستند. تیم‌های آسیایی دایی و کریمی را می‌شناسند. به نظر من، دایی شناسنامه فوتبال ماست و کریمی کارت ملی. البته کارت ملی کریمی جدید است و با رمز چهار تا صفر!
  • من مربی سراغ دارم که بغل پا نمی‌زند، اما در حال حاضر سرمربی یک تیم لیگ برتری است! امروزه همه صحبت از مدرک A مربیگری می‌کنند. خیلی از سوپر گوشتی‌های مشهد با بیش 140 کیلو وزن هم این مدرک را دارند و می‌گویند آقا خداداد هر وقت تیم گرفتی ما را هم بیاور!
  • اگر سال گذشته پرسپولیس قهرمان شد، جنسش جورتر از استقلال بود.امسال هم جنس پرسپولیس از استقلال برای قهرمانی جورتر است، مگر اینکه پرسپولیس دچار بحران شود.
۵ ۴  
آی اسپورت
2017-07-16 08:00:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
یاشار تبریزلی
يكشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۶، ۰۹:۴۹
از زمانیکه با زدن گل صعود به استرالیا به شهرت و محبوبیت بالا رسید
این آقا خداداد حتی با یک مربی و حتی در یک تیم نتونست کار کنه و فقط حاشیه و دخالت ها و تعیین تکلیف ها خارج از حوزه اختیارات از اون دیدیم
بازیکنی به شدت تنبل که با از دست دادن توپ هیچوقت حاضر نمیشد برگرده و به سازمان دفاعی تیم کمک کنه
در تمرینات هم هیچ وقت بعد از اون شهرت حاضر نبود تن به تلاش و نظم بده
حالا هم که فقط دوست داره با متهم کردن این و اون خودشو مرتب تو رسانه ها مطرح کنه.0
۸
بهزاد
يكشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۶، ۱۱:۴۶
جدیدا این حرف میزنه نمیدونم چرا یاد تتلو میفتم. معلومه که دوست داری کریمی دایی رو ببره، چرا؟ چون کریمی از جنس خداداده ولی دایی با شخصیته با این پاچه پاره ها و الوات فرق میکنه.
۷ ۱
عروس برای عبدالرحمن
يكشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۶، ۱۷:۱۵
با شخصیت ؟؟؟؟
مارو نخندونید....نمی دونم تاثیر روغن پالمپ یا پارازیت
یا فسد فوت که مردم ما الزایمر می گیرن
برای جماعت مزدوری مثل تو بهزاد تعریف کردن از اخلاقیات اغا عزت مثل اب کوبیدن در هاونه
۷
میلاد
يكشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۶، ۱۵:۳۰
حرفای خداد عزیزی یه کم شبیه حرفای احمدی نژاده درکش نمیشه کرد
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر