فهرست
پیکان با قوی‌ترین تیم ایران بازی دارد
پیکان با قوی‌ترین تیم ایران بازی دارد

پیکان با قوی‌ترین تیم ایران بازی دارد

آی اسپورت - در یک هفته اخیر تمام سعی پرسپولیسی‌ها در لغو یا تعویق بازی با پیکان بوده است. دلیل آنها هم کمبود بازیکن است. پرسپولیسی‌ها مدعی هستند که تیم شان برای بازی مقابل پیکان به اندازه کافی بازیکن ندارد. اما بهنام مددی مدیر رسانه‌ای تیم پیکان در نوشته کوتاهی ثابت کرده که اوضاع این قدرهم که می‌گویند برای پرسپولیس بد نیست. این یادداشت کوتاه را بخوانید:

«بازی با این پرسپولیس، همانقدر برای ما ساده است که برای کاشیما بود! بشار و نوراللهی نیستند و در عوض نعمتی و عالیشاه برگشته‌اند. خط حمله و دفاع، همان‌هایی هستند که در فینال بودند و فقط انصاری جایش را به ربیع‌خواه خواهد داد. عملکرد رادوشویچ در لیگ برتر را هم همه دیده‌اند؛ مطمئن و کم‌اشتباه. از آن طرف ملی‌پوشان(ملی پوش) امید قرمزها، چه از نظر نقشی که در تیم‌شان ایفا می‌کنند، چه از نظر کیفی و چه از نظر کمی، قابل قیاس با امیدهای ما نیستند. ٤ به یک! مهدی شیری هم محروم است. نمی‌دانم دلیل این قیل و قال‌ها چیست. قبول داریم دست برانکو روی نیمکتش بسته است اما او با همین دست بسته مقابل کاشیما هم بازی کرد. یک تیم کاملا باکیفیت داخل زمین دارند و همین‌ها دو سال است کار پرسپولیس را در آورده‌اند. ما فردا یکی از سخت‌ترین بازی‌های‌مان را در پیش داریم. بهتر است منصف باشیم. هم ما می‌دانیم، هم بازیکنان‌مان؛ ما به مصاف- پرسپولیس – قوی‌ترین تیم ایران خواهیم رفت.»

۴ ۵  
آی اسپورت
2018-11-18 13:40:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۵ نظر
حسین آبی
يكشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۷، ۱۳:۴۶
‏آقا ما متوهمیم.

وریا غفوری تو بازی اخراج میشه، یه جلسه هم محرومش میکنن.

‏شجاع خلیل زاده تو بازی با استقلال خوزستان لگد میزنه تذکر کتبی میگیره.
‏تو بازی با سایپا دعوا میکنه تذکر کتبی میگیره.

‏ما توهم داریم آقا شما خوبید. شما عاقلید، ما توهم داریم اما نپرسید چرا تیمتون تو همه شهرا منفوره
۸ ۱
...
يكشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۷، ۱۴:۲۷
تو خوبی کیسه کش تو خوبی
تیم حکومتی بازیکنش ادم میکشه و میاد سر تمرین
تیم حکومتی بعد انگشت کردن بازیکنانش در ملاعام بعد دو جلسه برمیگردن سر تمرین
۱
باشگاه حکومتی-مافیایی لنگ
يكشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۷، ۱۳:۵۱
با قوی ترین تیم نه بلکه با حکومتی ترین تیم تاریخ فوتبال جهان. تیمی که تا حالا هیچ نمونه ای تو دنیا وجود نداشته که تا این اندازه از طرف حکومت و فدراسیون فوتبال اون کشور به صورت علنی حمایت بشه. تیم کثیفی که هوادارای وحشیش رو سکوها و بازیکنای هارش تو زمین هرچقدرم که جفتک بندازن و هرکاری هم که بکنن نهایت جریمه شون یه توبیخ کتبی هست!!!
۶ ۱
کیسه ترسو
يكشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۷، ۱۶:۲۶
هار و وحشی تویی کیسه کش که تنها کاری که نه نه بابای نداشته ات کردن پس انداختنت بوده. هار و وحشی هوادارای کیسه هستن که میرن از حقارت ادم میکشن و سر تمرین خودشون هم راه شون نمیدن. برو گمشو تو طویله ات عوضی
۱
امید
يكشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۷، ۱۴:۱۵
قوی‌ترین تیم ایران...!
کی رو میگه؟
آهان فهمیدمممم تیم وزیر و حکومت رو میگه ...
ولی خدایش عجب تیم مدیریتی داره این تیم
وزیره اراده میکنه 15تا تیم محروم میشن و جام رو شبانه میدن به پرسپولیس!
وبعد همه باهم میگن یک دو سه هوراااااااااااااااااااااا قهرمان شدیم
۶
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر