فهرست
واکنش برانکو: بند جانشینی کی‌روش در قراردادم نیست
واکنش برانکو: بند جانشینی کی‌روش در قراردادم نیست

واکنش برانکو: بند جانشینی کی‌روش در قراردادم نیست

آی اسپورت- برانکو ایوانکوویچ در کنفرانس خبری پیش از دیدار تیمش مقابل گسترش فولاد تبریز گفت: یک بار دیگر قبل از هر چیز فاجعه ساختمان پلاسکو را و شهادت آتش‌نشان‌ها را به مردم ایران، خانواده شهدا و افرادی که در یک شغل مقدس جان‌شان را از دست دادند تسلیت می‌گویم. در مورد بازی با گسترش هم باید بگویم آنها تیمی هستند که به سختی می‌توان مقابل‌شان بازی کرد و بازی بسیار سختی را در پیش خواهیم داشت.
 
بازی با گسترش: گسترش فولاد در هشت بازی خارج از خانه خود هفت تساوی و یک برد را به دست آورده و تیمی است که در خارج از خانه خوب و سازمان‌دهی شده بازی می‌کند. همچنین ترکیب تیم گسترش عالی است و بازیکنانی مانند شیمبا و داریوش شجاعیان که مشکل داشتند نیز فردا به ترکیب این تیم اضافه می‌شوند. ما می‌دانیم که کار سختی داریم اما در کنار کمک هواداران‌مان اصرار بر بردن تنها هدف‌مان است. ما اگر فردا بتوانیم گسترش فولاد را ببریم سه امتیاز ارزشمند دیدار مقابل فولاد برای‌مان تکمیل می‌شود.
 
 غایبان تیم: ربیع‌خواه به دلیل مصدومیت و محسن مسلمان به دلیل محرومیت فردا نمی‌توانند برای ما بازی کنند، اما ما  بقیه بازیکنان‌مان را در اختیار داریم.
 
با توجه به غیبت مسلمان راه‌حل این تیم در بازی با گسترس فولاد اضافه شدن رامین رضاییان به ترکیب است؟ سؤال پرسیدن در خصوص رامین خیلی مهم است و اگر این را نمی‌پرسیدید تعجب می‌کردم! او هم مثل سایر بازیکنان در رقابت برای حضور در ترکیب است اما می‌دانید که ۲۰ روز تمرین نداشته و باید وضعیتش را ببینیم. مسلمان بازیکن استاندارد و فیکس ما در همه بازی‌هاست که برای غیبت او در این بازی راه‌حلی پیدا خواهیم کرد.
 
پرسپولیس پنج بازیکن دوکارته دارد که با توجه به در پیش بودن دیدار با تراکتورسازی و استقلال و حساسیت ذهنی بازیکنان به این دو بازی ممکن است برخی بازیکنان خود را سه کارته کنند. این مسئله روی بازی سرخپوشان تأثیر خواهد گذاشت؟ ما اصلاً اهل حساب و کتاب نیستیم. برای هر بازی هرگونه که نیاز باشد برنامه‌ریزی و بازی می‌کنیم و اگر بخواهیم محاسبه‌گری داشته باشیم کار خراب می‌شود و ما در هر بازی به دنبال سه امتیاز هستیم و هر بازی فقط همین مسئله را می‌بینیم. ما برای برد بازی می‌کنیم اما اهل محافظه‌کاری نیستیم.
 
از نقل‌وانتقالات نیم‌فصل رضایت داشته یا نه و انتظارات او توسط باشگاه برآورده شده؟ ما بازیکنانی را که می‌خواستیم، جذب کردیم، نفراتی که خوب هم با تیم هماهنگ شدند. طبیعی است انتظارمان این باشد هر روز بهتر و بهتر شوند و هرچه بیشتر هماهنگ‌تر کار کنند، اما هر دو بازیکن جدید ما یعنی سروش رفیعی و سامان نریمان‌جهان تاکنون خدمت زیادی به تیم ما کرده‌اند و انتظار ما هم از آنها بیشتر است، اما تاکنون از آنها راضی هستیم.
 
نقل‌وانتقالات تیم برای رقابت‌های لیگ قهرمانان باشگاه‌های آسیا: ما هنوز در لیست‌مان جای خالی داریم و قصد داریم در ادامه بازیکن جدید نیز به خدمت بگیریم. من احترام زیادی برای بازیکنانی که دوست دارند به پرسپولیس بیایند قائلم و به این مسئله افتخار می‌کنم. من روی اسم بازیکنان نظر نمی‌دهم و در آنالیز و رختکن خودمان سعی می‌کنم مشکلات را برطرف کنم. صادق محرمی نیز در دیدار گذشته ما همه را شگفت‌زده کرد و نشان داد که پتانسیل بالایی دارد. او در مسیر پیشرفت است و ما نیز سعی می‌کنیم در ادامه بیشتر از او استفاده کنیم.
 
شایعات مبنی بر اینکه برخی از بازیکنان سیگار می‌کشند: مواد مخدر یک مشکل جهانی است و باید حداکثر کنترل را روی آن داشت. من اطلاعی از این موضوع ندارم که کدام بازیکن سیگار می‌کشد. این مسائل، مسائل شخصی افراد است و من در چارچوب تیمم کسی را ندیدم که سیگار بکشد، اما نمی‌دانم که در خانه‌شان چه کاری انجام می‌دهند. در هر صورت بهترین راه این است که سیگار کشیدن را به طور کلی ممنوع اعلام کنیم. این موضوع باید فرهنگ‌سازی شود و مردم نیز از آسیب‌های سیگار کشیدن اطلاع پیدا کنند، اما مواد مخدر مشکلی است که تمام کشورهای دنیا با آن مبارزه می‌کنند.
 
گفته می‌شود بندی در قرارداد او وجود دارد که در صورت اخراج و یا استعفای کارلوس کی‌روش از تیم ملی برانکو می‌تواند قراردادش را با پرسپولیس را فسخ کرده و سرمربیگری تیم ملی را برعهده بگیرد: چنین بندی در قرارداد من وجود ندارد، من با پرسپولیس یک سال و نیم دیگر قرارداد دارم و نمی‌دانم که این مسائل از کجا آب می‌خورد. چه تضمینی وجود دارد که یکی مربی از یک تیم باشگاهی به یکباره سرمربی تیم ملی شود؟
۵ ۴  
آی اسپورت
2017-01-22 15:14:00
همچنین در این باره بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
جاوید
يكشنبه ۳ بهمن ۱۳۹۵، ۱۵:۳۱
کی روش باید شخصیت و متانت رو از برانکو یاد بگیره ، این کی روش اینقد حسود و عقده ایه که حتی تو انتخابات فیفا هم به رونالدو که هموطنش رای نداد و به محبوبیت رونالدو تو پرتغال حسادت میکنه ،اینجام به محبوبیت برانکو حسادت میکنه و آتیش گرفته ...
عمار كلايي
يكشنبه ۳ بهمن ۱۳۹۵، ۱۶:۱۷
نياسد چيزي رو از روي احساس نوشت.شايد گفته ها و نوشته هاي من و امثال من هم حمل بر تعصب و علاقه به پرسپوليس برداشت بشه.اما واقعا اينطور نيست.من عاجزانه از آي اسپورت تقاضا دارم بسمت زرد بودن قدم بر نداره.امثال اون خانم كه اصلا نميشناسمش بدون هيج دليل و سندي و تنها سوار بر احساس و بدون منطق ديروز قاطعانه از اين بند در قرارداد برانكو گفته.خب واقعا زشته.من خودم كار فني كي روش رو قبول دارم و واسه فوتبال بي دروپيكر ايران مفيده اما چرا با خزعبلات بايد ازش دفاع بشه؟يعني اينقدر ارزش كي روش كمه كه نميشه با منطق و درست ازش دفاع بشه؟
گفتم اينطور پوپوليستي از كسي در قواره كي روش دفاع كردن بيشتر اونرو تو موضع ضعف قرار ميده.نميشه با اين كارهاي قديمي كه مثلا امثال مايلي و قلعه رو رديف كرد و انتقادهاي درست رو هم قطار كرد و پشت اونا باشه به مخالفين حمله كرد.قدري خواهشا توجه كنيد ممنون
P71
يكشنبه ۳ بهمن ۱۳۹۵، ۱۶:۳۶
ما پرسپولیسیا هنوز با پروفسور کار داریم.... پرسپولیس تیم ملی ماس
منتقد
يكشنبه ۳ بهمن ۱۳۹۵، ۱۸:۵۵
تو دهنی به اتهام زنندگان... به نام حرام خورها به آنان که شرف ندارند... دمت گرم آقای برانکو!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر