فهرست
پیام اینستاگرامی شفر؛ سال خوب ایران
پیام اینستاگرامی شفر؛ سال خوب ایران

پیام اینستاگرامی شفر؛ سال خوب ایران

آی‌اسپورت- سرمربی استقلال سال پیش رو را برای ایران فوق‌العاده خواند. وینفرد شفر، سرمربی استقلال که با این تیم به مرحله یک‌چهارم نهایی آسیا صعود کرده است با انتشار پیامی اینستاگرامی به صعود تیم خود و پرسپولیس واکنش نشان داد و برای تیم ملی هم آرزوی موفقیت کرد. وینفرد شفر با انتشار پستی در اکانت اینستاگرام خود با تمجید از موفقیت تیم‌های ایرانی در سال جاری برای تیم ملی هم آرزوی موفقیت کرد و نوشت:

«فوتبال ایران تا به اینجا سال فوق‌العاده‌ای را به خود دیده است. دو تیم از ایران در بین ۸ تیم برتر آسیا هستند و اگر ما مقابل ذوب آهن بازی نمی‌کردیم مطمئنم این تعداد به سه تیم افزایش می‌یافت. این امر برای فرهنگ فوتبالی ایران بسیار بسیار خوب است و قدرت لیگ برتر ایران و شخصیت، روح و از خود گذشتگی حیرت‌انگیز بازیکنان ایران را به اثبات می‌رساند. تقریبا تمام تیم‌هایی که مقابل تیم‌های ایرانی ایستادند به لحاظ مالی بسیار قوی بودند اما پول همه چیز نیست. و این برای فوتبال خوب است؛ فوتبال با صبر و از خود گذشتگی معنا می‌شود و فقط یک تجارت نیست. حالا ما برای تیم ملی خوشحالیم و برای تیم‌مان که به روسیه رفته است آرزوی بهترین‌ها را داریم. بجنگ، قوی و سالم باش، لحظات خوبی را سپری کن و ۱۰۰ درصد توانت را بگذار. البته می‌دانیم که شما همه این کارها را انجام خواهید داد. شما بارها و بارها این را ثابت کرده اید.»

 

طرفداری

۱۸ ۱  
آی اسپورت
2018-05-17 22:04:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
شیر شفر
پنجشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۲۲:۳۰
شفر به معنای واقعی یه جنتلمن و یه مربی با پرستیژ هست. حالا کلاس و شخصیت شفر رو با اون دلال کروات بیسواد مقایسه کنید که فقط منتظر نشسته تا تیم ملی با کیروش زمین بخوره تا شاید خودش دوباره سرمربی تیم ملی بشه و تیم ملی رو به روزهای کذایی جام جهانی 2006 برگردونه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر