فهرست
هفته18 لیگ یک / ملوان در یک قدمی سپیدرود
هفته18 لیگ یک / ملوان در یک قدمی سپیدرود

هفته18 لیگ یک / ملوان در یک قدمی سپیدرود

آی اسپورت - هفته هجدهم لیگ یک، امروز با برتری تیم‌های مس کرمان، ملوان، گل‌گهر و اکسین البرز آغاز شد. سپیدرود صدرنشین هم مقابل بادران شکست خورد و ملوان و گل‌گهر فاصله‌شان را با این تیم کاهش دادند.

اگر از بازی گل گهر سیرجان و راه آهن بگذریم در 8 بازی دیگر برگزار شده در این هفته تنها 5 گل از خط دروازه ها گذشته است و تلخ تر از آن، ثبت 4 نتیجه تساوی بدون گل در مسابقات است. در حالی که در مسابقات فوتبال لیگ برتر فوتبال کشور 4 هفته آخر بدون ثبت حتی یک تساوی بدون گل خاتمه یافته است. ثبت 4 نتیجه 0-0 نشان از عدم جذابیت در مسابقات فوتبال لیگ یک دارد و اگر در بازی راه آهن و گل گهر نتیجه برد پرگل 5-1 ثبت شده به خاطر اوضاع غیرطبیعی و غیرمنطقی تیم راه آهن در هفته های اخیر بوده است.

بازی های استقلال اهواز و خونه به خونه مازندران در اهواز، ایرانجوان بوشهر و نفت مسجدسلیمان در بوشهر ،خیبر خرم آباد و فولاد یزد در خرم آباد و مس رفسنجان و پارس جم جنوبی در رفسنجان، بازی‌هایی بوده‌اند که در مسابقات فوتبال این هفته با تساوی بدون گل تمام شده‌اند.


* استقلال اهواز صفر - خونه به خونه صفر

* ایرانجوان بوشهر صفر- نفت مسجدسلیمان صفر

* خیبر خرم آباد صفر - فولاد یزد صفر

* مس رفسنجان صفر - پارس جم جنوبی صفر

* ملوان بندرانزلی یک - آلومینیوم اراک صفر
گل: حسین قنبری (60)

* فجرسپاسی شیراز صفر - مس کرمان 2
گل: رضا ستاری (67) و مهدی تیکدری (3+90)

* گل‌گهر سیرجان 5 - راه آهن یک
گل‌ها: علی مرزبان (25 - پنالتی)، اکبر صغیری (45)، پیمان نامور (74) و مهرداد آوخ (79 و 80) برای گل‌گهر و علی امین الرعایا (72) برای راه‌آهن

* نساجی مازندران صفر - اکسین البرز یک
گل: شاهین شفیعی (60)

* بادران تهران یک - سپیدرود رشت صفر
گل: سعید واسعی (50)

     
آی اسپورت
2017-01-06 16:37:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر