فهرست
جلسه بی نتیجه؛ بشار اصرار دارد برود
جلسه بی نتیجه؛ بشار اصرار دارد برود

جلسه بی نتیجه؛ بشار اصرار دارد برود

آی اسپورت - بشار رسن در روزهای اخیر و پس از ورود به ایران با وجود دریافت مطالباتش از پرسپولیس درصدد است به هر طریقی که می تواند رضایت مدیران باشگاه و یحیی گل محمدی را جلب کرده و راهی تیم قطری شود.

وی دو شب پیش با انتشار یک استوری جدایی خود را از پرسپولیس اعلام کرد و دلیل این موضوع را هم مشکلات خانوادگی دانست اما پس از ساعاتی این استوری را از صفحه خود پاک کرد.

باشگاه پرسپولیس و یحیی گل محمدی رسما با جدایی ستاره عراقی مخالف هستند و حتی روز گذشته رسول پناه اعلام کرد با توجه به اعلام نیاز کادرفنی به بشار وی باید در این تیم بماند و مذاکرات با قطری ها غیرقانونی است.

با وجود تحرکاتی که در فضای مجازی درباره موافقت رسول پناه با درخواست جدایی رسن مطرح شده اما سرپرست پرسپولیس در جلسه ای که شب گذشته همراه با علیپور(عضو هیات مدیره) و دو مدیر دیگر باشگاه با رسن داشت بار دیگر روی مخالفت پرسپولیس با جدایی تاکید کرد.

وی در این دیدار به رسن اعلام کرد باشگاه و تیم به وی نیاز دارند و اجازه نمی دهد او از جمع سرخپوشان جدا شود.

حتی رسول پناه  به بشار اعلام کرده اگر روی حضور در تیم قطری و شرکت نکردن در تمرینات تیمش اصرار داشته باشد، مانع صدور ITC وی می شود و این مسئله هم به ضرر خود این بازیکن می شود و هم عدم حضور او در تمرینات پرسپولیس به سرخپوشان هم ضرر می زند.

البته این نشست توفیقی برای دو طرف نداشته و رسن همچنان اصرار بر این دارد که برود. این بازیکن حتی امروز در تمرین پرسپولیس هم شرکت نکرد.

 

فارس 

۳ ۱  
آی اسپورت
2020-10-15 14:30:00
نظر دهید

۱ نظر
ارتش سرخ
پنجشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۹، ۱۷:۴۵
ما متوهم و شخص پرست نیستیم، بشار ممنون و به سلامت
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر