فهرست
مصدومیت نیمار 6 روز به بازی برابر بارسا
مصدومیت نیمار 6 روز به بازی برابر بارسا

مصدومیت نیمار 6 روز به بازی برابر بارسا

آی اسپورت - تنها شش روز مانده به بازی برابر بارسلونا در دور رفت یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان، نیمار مصدوم شد. در یک بازی نه چندان مهم از جام حذفی فوتبال فرانسه، پی اس جی امشب به مصاف کان رفت و با یک گل به پیروزی رسید. دقیقه 57 بازی اتفاقی تلخ برای پاریسی ها رخ داد. یاگو مدافع راست کان با خطای شدیدش باعث مصدومیت ستاره برزیلی شد.

نیمار ابتدا توپ دریافتی را به زیبایی کنترل کرد و قصد داشت به حرکتش ادامه دهد که مدافع کان با زانو روی پای او رفت. نیمار نقش بر زمین شد و از شدت درد فریاد زد. او خیلی زود زمین را ترک کرد و بدون نیاز به برانکارد مستقیما راهی رختکن شد. قبل از ورود به رختکن، مائوریسیو پوچتینو و کیلیان امباپه که امروز نیمکت نشین بود، با در آغوش گرفتن نیمار به او دلگرمی دادند.

اگر نیمار بازی با بارسا را از دست بدهد، پس از آنخل دی ماریا دومین غایب پی اس جی خواهد بود. دو بازیکنی که می تواند غیبت شان برای پاریسی ها بسیار گران تمام شود. این اولین بار نیست که نیمار در حساس تارین مقطع فصل مصدوم می شود. مصدومیت های متوالی او بین سال های 2017 تا 2019 برای پی اس جی حکم کابوس را داشت و این تیم نتوانست از یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان فراتر برود اما فصل گذشته با نیمار آماده و سرحال تا فینال پیش رفت و نایب قهرمان شد.

     
آی اسپورت
2021-02-11 02:12:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر