فهرست
تحریریه آی‌اسپورت: تقدیر از احمد و فراموشی امید/ چرا؟
تحریریه آی‌اسپورت: تقدیر از احمد و فراموشی امید/ چرا؟

تحریریه آی‌اسپورت: تقدیر از احمد و فراموشی امید/ چرا؟

آی اسپورت- تقدیر پرسپولیسی‌ها از احمد نورالهی یک غافلگیری بزرگ بود. احتمالا هم برای خودش هم برای هواداران ورزشگاه و هم برای همه آنهایی که این صحنه ها را دیدند. بعضی‌ها این مراسم را دوست داشتند و می‌گفتند باید از بازیکن آرام و سربه زیر پرسپولیس همین‌طور تقدیر می‌شد و بعضی دیگر هم اعتقاد داشتند بازیکنی که ساز جدایی سرداده که دیگر تقدیر و تشکر ندارد. تحریریه آی‌اسپورت در واکنش به این موضوع توشته‌اند که می‌خوانید

مهدی امیرپور: کار قشنگی بود، اما ایراد زیاد داشت. کسی فهمید چرا فقط برای نوراللهی گودبای پارتی گرفتن و برای امید عالیشاه نه؟ کسی فهمید  چرا باید برای بازیکنی که نیم‌فصل تیم رو ول می‌کنه و میره تیم رقیب باید گودبای پارتی گرفت؟ کسی فهمید از اون گفت‌وگوی تند که ادعا کرده بودن احمد و امید بی‌تعصبن، تا این وداع باشکوه چی گذشته ؟  وقتی برای بازیکنایی که با بی‌وفایی رفتن ترکیه، اونطور فرش قرمز پهن میشه، برای بازیکنایی هم که نیم‌فصل میرن تیم رقیب وداع باشکوه می‌گیرن.

نادر نامدار: تحمل نیمکت نشینی تو تراکتور سخت تر از پرسپولیسه. نمیدونم اگه این دو نفر اونجام نیمکت نشین بشن، چه راه فراری دارن؟

محمدحسین عباسی: وقتي به پرسپوليس اومد، هيچكس بهش سلام نكرد اما توو آخرين روز، ٥٠ هزارنفر نود دقيقه اسمش رو به خداحافظي و آرزوي موفقيت دوختن. صاحب اون صورت معصوم، به خاطر دوندگي، بي هياهوبودن و اثر گذاشتن روي نتايج بازي هاي بزرگ، شايسته اين آغوش ها و أشك ها بود اما كاش يه گوشه از اين قدرشناسي ناآشنا، سهم اميد عاليشاه مي شد. كاپيتان دوم پرسپوليس رفت بدون اينكه اسمش، ديوارهاي طبقه اول آزادي رو بلرزونه. براي اميد، صداي سكوت بلندتر بود.

حسام محسنیان: بازیکن‌هایی که فقط به خاطر نیمکت‌نشینی به تیم رقیب رفتند لایق تشویق نیستند. هر دو می‌توانستند یک ترم دیگر درس‌شان را ادامه دهند و طبق قولی که اول فصل دادند، تا انتها با پرسپولیس بمانند. ولی ترجیح دادند این لیگ را از درون زمین دنبال کنند تا روی نیمکت. پس به سلامت. بدون هیچ سلام و صلواتی. حیف که با «هو» نرفتند. حیف این همه احترام برای آن‌هایی که به قول‌شان پایبند نیستند. اگر ایران نبود، حالا با کله خوک به استقبال‌شان می‌رفتند نه بازوبند کاپیتانی.

رضا صابری: اول تا آخر داستان پر از ابهامه. از قانون کوچ‌ یهویی ستاره‌ها به سربازخونه که سر و ‌میز و کوبیدن می‌طلبه، تا حرفای برانکو و طاهری که توو کلاس ادبیات و شعر برای تعریف پارادوکس میتونه تدریس بشه، تا جو زدگی قابل پیش‌بینی سکوهای قرمز که سرمست از برد پرگل و قهرمانی نیم‌فصل، خیال کردن امید و ‌احمد فداکارانه و متعصبانه تیم رو دارن ‌ول میکنن. آخر این داستان اگه با قهرمانی تراکتور و احمد و امید تموم شه واکنش‌ پرسپولیسیا دیدنی‌‌تر هم ‌میشه. البته که عبرت نمیشه.

نستوه بزرگی: هیچ جای دنیا، خائن‌ها لایق تشویق نیستند. اینجا مردم خائن‌ها رو بیشتر دوست دارن.

احمدرضا تدریسی: لقب خائن خیلی تنده. قضیه سربازی پیچیده تر از این حرفاست الان که بگیم صرفا فقط به خاطر نیمکت نشینی دارن میرن

نیلوفر کنگرانی: زمانی که فیکس هستی و همه چیز برطبق روال است همه هم متعصبند و سربه زیر و آرام. مهم این است که وقتی فیکس نیستی اما لازم هستی، وقتی در ترکیب نیستی اما به تو نیاز هست وقتی چراغی روا به خانه‌ای و راهی مسجد می‌شوی آن وقت است که عیارت مشخص می‌شود. حتی اگر تو پسر سربه زیر فوتبال باشی و آرام و دوست داشتنی باز هم عیارت کامل نیست. یک چیزی کم است. جشن بازی با سیاه‌جامگان هم به پاس یکسال بازی و سربه زیری و بی‌حاشیه و آرام بودنت. حالا یر به یر.

احمدرضا تدریسی: پارسال آخرای نقل و انتقالات رائول گارسیا اومد به باشگاه گفت فکر می کنم بهم زیاد بازی نمیرسه اجازه بدید برم. و علی رغم این که هیچ کس دوست نداشت و شخصیت محبوبی بود، با درخواستش موافقت کردن و رفت بیلبائو. فرداش اتلتیکو با سویا بازی داشت. و بازی رو 3-0 برد. بعدِ هر گل بازیکنا عدد 8 (شماره پیراهنش) رو نشون دادن و به نوعی ازش تشکر کردن، سیمئونه هم این کارو کرد. وقتی حالا چیزی شبیهش تو ایران انجام میشه چرا این همه بازخوردِ منفی؟ تنها نکته بدش اینه که چرا عالیشاه نه؟

مهدی امیرپور: البته اگه رقیب سیاه جامگان نبود و بازی اینقدر راحت نبود و تیم بازی رو نمی‌برد، خبر از وداع هم نمی‌شد.

ناصر نامدار: من به نوراللهی و عاليشاه حق میدم. ادامه این روند پرسپوليسو به شدت دچار حاشیه می کرد. این تصمیم به نفع هر دوشون بود. برخورد هواداران با نوراللهي هم برام قابل پیش بینی بود.

احمدرضا تدریسی: من این نقدو می خوام مطرح کنم که چرا کسی به این اشاره نمی کنه همینجوریش این دو نفر داشتن چند ترم از مرخصی تحصیلی استفاده می‌کردن. یعنی به یه دلیل سوری و خیلی مسخره و خنده دار تو تیم بودن و سربازی نمی رفتن. آیا اصن لازمه یه بازیکن حرفه ای رو همچین فشار روانی باشه؟ بازی کردن تو پرسپولیس به اندازه کافی بار روانی داره. و الانم به عنوان بازیکن آزاد نمی رن تراکتور، یه پروسه قانونی هست که محبورن خلاصه طی کننش.

محمد حسین عباسی: و فراموش نکنیم که اینا پول زیادی نمی‌گیرن از تراکتورسازی. خیلی کم‌تر از پرسپولیس. این مسئله مهمیه.

حسام محسنیان: میگن عالیشاه 800 میلیون از تراکتور میگیره.

۱۳ ۹  
آی اسپورت
2016-12-24 17:01:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۹ نظر
لنگیه دکل نورد
شنبه ۴ دی ۱۳۹۵، ۱۷:۰۷
خب‌ آخه قالیشاه مصدوم بود مطمئن باشید اگه قالیشاه مصدوم نبود با توجه به پتانسیل بالای لنگیا تو امر دکل نوردی از اونم حسابی دکل نوردی میکردن تا شاید منت سر لنگ بذاره و تو این تیم داغون بمونه از طرفی خب شما احمد خوابگزارو با قالیشاه مقایسه میکنید؟؟؟ احمد خوابگزار اسطوره لنگ هستا خخخخخخخخ
۵ ۱
شاهین
شنبه ۴ دی ۱۳۹۵، ۲۰:۱۳
خوشم میاد شخصیت و فرهنگ تیم و خانواده هر کسی را در کامنتها میشه دید !!
حسین پیری
شنبه ۴ دی ۱۳۹۵، ۱۷:۲۳
"هیچ جای دنیا، خائن‌ها لایق تشویق نیستند. اینجا مردم خائن‌ها رو بیشتر دوست دارن."

چقدر عالی بود این جمله... نستوه همیشه توی ایجاز اعجاز می کند
Hasan
شنبه ۴ دی ۱۳۹۵، ۱۸:۱۹
من هنوز هاشمی نسب رو دوست دارم اینجا خائنین رو دوست دارن هممون دوست داریم
۵
محسن
شنبه ۴ دی ۱۳۹۵، ۱۸:۳۳
به نظر من در كل اين بدرقه كردن به كل كار اشتباهى بود ، وقتى مدير باشگاه صراحتا اعلام كرده اين بازيكنان هيچ كدومشون نيومدن شفاف در مورد اينكه آيا واقعا مى تونستند تا آخر فصل توى تيم بمونن يا نه و اينكه نيمكت نشبنى چه قدر تأثير گذار بوده توى اين تصميم و از همه بدتر دست و پا زدن اين ٢ بازيكن براى بازى توى تراكتور بود ، حالا اينكه با چه منطقى به نفر توى اين ماجرا محبوب مى شه و ديگرى منفور هم جاى سؤال داره
۵
موراتا
شنبه ۴ دی ۱۳۹۵، ۲۲:۰۴
به نظر من منصفانه ترین نظر رو خانم کنگرانی دادن
۵
باباجون
شنبه ۴ دی ۱۳۹۵، ۲۳:۵۷
نظر تحریریه ای اسپرت،چقدر شبیه تماشاگرنماها و هوچی هاست.چقدر ادب و شعور و تحصیلات در ان خودنمایی میکند.اقا خداییش فکر کنید میکروفون جلو شما گرفتند و دوربین هم ضبط داره.همینجوری حرف میزنید یا کلی عطر و ادکلن بهش میزنید؟!!!!راستی شماها بی طرف هستید دیگه نه؟
۳
جيم
يكشنبه ۵ دی ۱۳۹۵، ۰۱:۲۲
بخاطريكه نورالهي از فصل معلوم بود سربازه و مجبور است بره ... هماهنگي كرده بود. عاليشاه يهويي دست همه رو تو پوست مردو گذاشت! يه ذره ادم هاي با اي كيوي بالاتر برا تحريريه تون انتخاب كنيد ... ادم انقد خنگ!
۱
محسن
يكشنبه ۵ دی ۱۳۹۵، ۰۹:۵۹
چون احمد با هماهنگی با برانکو رفت و عالیشاه با تهدید باشگاه وبرانکو. عالیشاه گفته بود اگه نیمکت نشین بشه دفترچه خدمتش را پست میکنه ولی نوراللهی هرگز همچین حرفی نزد
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر