فهرست
پشت پرده  قصه سید جلال؛ مرکز خرید به جای PEC
پشت پرده قصه سید جلال؛ مرکز خرید به جای PEC

پشت پرده قصه سید جلال؛ مرکز خرید به جای PEC

آی اسپورت - خط خوردن سیدجلال حسینی از لیست ۲۴ نفره اعزامی به ترکیه عجیب‌ترین تصمیم کارلوس کی‌روش بود که باعث شگفتی اهالی فوتبال شد. برخی‌ها بحث بالا رفتن سن و سال سیدجلال حسینی را پیش کشیدند و پایین آوردن میانگین سنی تیم ملی که نمی‌تواند درست باشد. کاپیتان پرسپولیس در همین سن و سال هم بهترین مدافع لیگ برتر (و شاید هم ایران در کنار مرتضی پورعلی‌گنجی) است.

گمانه‌زنی‌های مختلفی در باب این موضوع انجام شد اما تازه‌ترین آن باعث تعجب خودمان هم شد. شنیدیم دلیل خط خوردن سیدجلال حسینی به بازی رفت پرسپولیس با الجزیره امارات برمی‌گردد. سیدجلال حسینی با وجود محرومیت و اینکه نمی‌توانست در امارات برای پرسپولیس بازی کند اما در کمال تعجب همگان همراه تیمش به دبی سفر کرد. این در حالی بود که در همان زمان مرکز ‌PEC و کارلوس کی‌روش فقط میزبان 5،4 بازیکن ملی‌پوش بود. جالب‌ آنکه کی‌روش نسبت به این مسئله واکنشی نشان نداد. او سکوت کرد و شاهد ادامه داستان شد.

پرسپولیس در غیاب سیدجلال حسینی بازی رفت مقابل الجزیره امارات را ۳ بر ۲ باخت در حالی که سیدجلال یکی از تماشاگران این دیدار بود! در دیدار برگشت اما سیدجلال حسینی برای اثبات خود به سرمربی هلندی الجزیره در نقش سوپرمن ظاهر شد و در دقیقه ۸۹ دروازه حریف اماراتی را گشود تا پرسپولیس به مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا صعود کند.

بعد از این گل سیدجلال حسینی تبدیل به سوپرمن برانکو، بازیکنان و هواداران پرسپولیس شد. کاپیتان پرسپولیس محبوب بود و محبوب‌تر از قبل شد غافل از آنکه نمی‌دانست باعث دلخوری یک نفر دیگر شده است؛ کارلوس کی‌روش مردی که غیبت غیرموجه هیچ بازیکنی را ولو در  تمرینات ریکاوری برنمی‌تابد. مرد پرتغالی انتظار داشت سیدجلال حسینی محروم به جای سفر تفریحی به امارات به مرکز PEK رفته و حداقل در کنار ملی‌پوشان باشد اما...

حالا کارلوس کی‌روش آن رفتار را تلافی کرده و با خط زدن سیدجلال حسینی از لیست ۲۴ نفره اعزام به ترکیه همه را به شوک فرو برده است. البته سرمربی پرتغالی تیم ملی، سیدجلال حسینی را در کنار حسین حسینی، وریا غفوری و کاوه رضایی در لیست انتظار جام جهانی روسیه قرار داده است که در صورت نیاز جانشین نفرات دیگر کند ولی کاپیتان پرسپولیس برای اینکه دومین جام جهانی خود را تجربه کند کار بس دشواری پیش رو دارد.

 

خبر ورزشی

۱۰ ۱۰  
آی اسپورت
2018-05-22 11:20:00
نظر دهید

۱۰ نظر
قباد
سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷، ۱۱:۳۱
خیلی ساده س، تو جام جهاني تست دوپینگ میگیرن
!!!
سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷، ۱۳:۱۱
تو مرحله مقدماتی که سیدجلال اون گل حساس رو به ازبکستان زد و یکی از عوامل اصلی شکست ناپذیری تیم بود تست دوپینگ نمیگرفتن؟ با تیم محبوبت اشتباه گرفتی که اسطوره به خاطر دوپینگ مجبور به خداحافظی شد و قبلش ماموران دوپینگ رو با کتک از رختکن کیسه انداخته بودن بیرون
علی
سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷، ۱۱:۳۳
این نشان می دهد کی روش تعادل روانی درستی ندارد!
وریا غفوری را هم احتمالا به این دلیل خط زده که این بازیکن، ماده ناشناخته ای به تنباکوی قلیانش اضافه کرده است خخخخ
Kian
سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷، ۱۳:۳۲
تو که اسطورت محسن قلیونیه نه تنها نباید از قلیون حرف بزنی،بلکه قلیون دیدی باید فرار کنی،اون فوتوشاپتونم مضحکه خاص و عام شد
۶
آرش6
سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷، ۱۱:۴۰
کیروش ورزشی داره ماله میکشه ها
***
سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷، ۱۱:۴۸
سفر تفریحی؟؟؟؟؟ برانکو سیدجلال و عالیشاه رو همراه تیم به امارات برد واسه مسائل روحی روانی تیم
م.
سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷، ۱۱:۵۴
یکی از زشت ترین نوشته های تاریخ کثیف انلاین همینه.

سید جلال رو دیگه همه شخصیتش رو میشناسن، نه خودش برند میپوشه و تبلیغ میکنه و نه خانوادش! یه کلنیک دندانسازیم داره نه بوتیک لباس!

رفتن سیدجلال هم با نظر برانکو بوده، در بازیهای قبلی هم که عمان بود محرومها و مصدومها هم میرفتن. عمان که دبی نیست.


تخریب سیدجلال با این تهمتا بخاطر حمایت از یه دلال کثیف خارجی؟ سقوط تا این حد
علی پرسپولیسی
سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷، ۱۱:۵۵
"مرد پرتغالی انتظار داشت سیدجلال حسینی محروم به جای سفر تفریحی به امارات به مرکز PEK رفته و حداقل در کنار ملی‌پوشان باشد اما..."
سفر تفریحی به امارات؟! سفر بزرگتر و کاپیتان تیم به امارات برای روحیه تیم واسه مهم ترین بازی فصل میشه تفریح و پاساژ گردی؟! گرفتار چند تومنی که اینجور شرفتو به حراج گذاشتی ؟ پول بیشتر بخوای خانوادتم حراج میکنی . البته کاش اینجوری باشه و فقط به خاطر بلیط روسیه نباشه.
Test
سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷، ۱۳:۳۰
Testing....
**
سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷، ۱۸:۴۶
عحی ناجوانمردی هست این برانکو.مس همه آتیشها از گور پرفسور در میاد.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر