فهرست
دلیل مهم انتخاب برانکو؛ چرا الاهلی عربستان؟
دلیل مهم انتخاب برانکو؛ چرا الاهلی عربستان؟

دلیل مهم انتخاب برانکو؛ چرا الاهلی عربستان؟

آی اسپورت - همان‌طور که پیش از این بار‌ها به این مسئله اشاره شده بود که قرارداد فصل آینده برانکو ایوانکوویچ با باشگاه پرسپولیس به دلیل عدم پرداخت مطالباتش در زمان مقرر از اعتبار خارج شده است، این مربی برای انتخاب تیم جدید خود مشکلی نخواهد داشت.

مسئولان باشگاه پرسپولیس بار‌ها این موضوع را رد و تأکید کردند که برانکو تحت قرارداد این باشگاه است، اما امروز وکیل این مربی کروات آن‌ها را در جریان فسخ قرارداد فصل آینده برانکو با باشگاه پرسپولیس قرار داد و دلیل آن هم عدم پرداخت مطالبات این مربی در زمان مقرر بود.

با این شرایط باشگاه پرسپولیس امروز به این نتیجه رسیده است که نمی‌تواند مدعی شود برانکو ایوانکوویچ تحت قرارداد آنهاست. از آنجایی که برانکو ایوانکوویچ از مشکلات اقتصادی کشورمان آگاهی دارد و بار‌ها در این زمینه به مسئولان باشگاه هشدار داده بود که برای پرداخت دستمزد او و دستیارانش در فصل آینده با مشکل ارزی مواجه خواهند بود، در نامه امروز به باشگاه با اشاره به این موضوع به نوعی جدایی رسمی‌اش را از پرسپولیس اعلام کرد.

واقعیت امر این است که توافق بین طرفین بر سر تمامی جزئیات انجام شده و این مربی به اتفاقات دستیارانش به زودی کار خود را در باشگاه عربستانی آغاز می‌کنند. نکته قابل توجه این است که برانکو به این دلیل عربستان را مقصد بعدی خود انتخاب کرده که نمی‌تواند با تیم‌های این کشور در مسابقات لیگ قهرمانان به تهران آمده و به نوعی مقابل هواداران پرسپولیس قرار بگیرد. از این‌رو این شانس را برای خود حفظ کرده که مجدداً روی نیمکت پرسپولیس بنشیند.

نکته دیگر اینکه دستیاران برانکو نیز روز گذشته باخبر شدند که عدم بازگشت این مربی به ایران قطعی شده و قرار است در تیم جدیدی با این مربی کروات همکاری کنند.

 

تسنیم

۹ ۴  
آی اسپورت
2019-06-16 17:52:00
نظر دهید

۴ نظر
....
يكشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۸، ۱۹:۰۲
برانکو رو وزارت ورزش فراری داد. همون وزیری که عربده میکشیدین پرسپولیسیه. کیسه بی مصرف با مربی 3 میلیون یورویی قرارداد میبنده اونوقت برانکو رو فراری میدن
.
يكشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۸، ۱۹:۱۵
.
۱
.....
يكشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۸، ۱۹:۴۰
نمیتونه تهران بیاد با الاهلی چون با هواداران روبه رو میشه؟!فکر کردین هواداران مهم براش؟!خیلی ابلهی احمق جون دلیلش اینه که اونجا چرب تر بهش میدن هوادار تخم چپشم نیس
۱
فرهاد
يكشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۸، ۲۱:۰۴
اخخخخخخیییییییششششش !!!! به زور فدراسیون و دغل بازی و داور و گروهبان قندلی که نتونستیم ...
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر