فهرست
محل کارت کجاست؟ لطفا پاسخ دهید
محل کارت کجاست؟ لطفا پاسخ دهید

محل کارت کجاست؟ لطفا پاسخ دهید

آی‌اسپورت- قهرمانان ملی سرشناس ایران به پاس مدال‌هایی که گرفتند، در ادوار گذشته به استخدام دولت در آمدند و شاید بد نباشد حالا پاسخ دهند هر کدام دقیقا آخرین وضعیت شغلی‌شان چیست؟ بسیاری از قهرمانان ورزشی ایران در اوایل دهه ۸۰ به استخدام نهادهای دولتی درآمدند تا آتیه‌شان تامین باشد. از این جمع چهره‌های سرشناسی چون هادی ساعی، علیرضا دبیر و حسین رضازاده که بعدها نماینده مردم تهران در شورای شهر هم بودند در جمع کارمندان دولت بودند. حالا که نزدیک به دو هه از حضورشان در شغل‌های دولتی باید گذشته باشد، شاید بد نباشد پاسخ دهند کارمند کدام سازمان هستند و دقیقا وضعیت شغلی‌شان چیست؟

حسین رضازاده آخرین بار در حاشیه مراسم افطاری با رئیس‌جمهور گفت کارمند وزارت ورزش است و هفدهمین سال خدمتش را سپری می‌کند. این قهرمان ملی اما دقیقا در کدام واحد وزارت ورزش خدمت می‌کند؟ مسئولیت اداری‌اش چیست؟ او که حالا دیگر باید دکتر رضازاده صدایش کرد احتمالا، آیا در یگان خدمتی‌اش حضور دارد؟ تقریبا تا به حال در این سال‌های اخیر کسی او را در وزارت ورزش مشاهده نکرده است. آیا این قهرمان دورکاری می‌کند یا توافق دیگری با وزارت ورزش دارد؟ آیا خود مسئولان وزارتخانه خواسته‌اند او دورکار باشد؟

این‌ها پرسش‌هایی است که شاید پاسخ به آنها به شفافیت در ورزش کمک کند. این درست شرایطی است که علیرضا دبیر دارد. او که در دهه ۸۰ گفته شد به استخدام وزارتخانه نفت در می‌آید آیا به استخدام این وزارتخانه در آمد؟ آیا حالا کارمند دولت است در این وزارتخانه یا به عنوان عضو هیات علمی دانشگاه مشغول به کار است و آیا در محل خدمتش حاضر می‌شود؟ هادی ساعی چطور؟ او که کارمند وزارت نفت است آیا به محل دیگری مامور شده است؟ بسیاری از قهرمانان دیگرمان چه طور؟

آرش میراسماعیلی، علیرضا حیدری، حسن رنگرز، مجید خدایی، مرتضی رستمی، مهدی بی‌باک، بهزاد خداداد، حسین اوجاقی، مسعود حاجی‌آخوندزاده، قائم میرابیان، علیرضا رضایی، غلامرضا محمدی و احسان مهاجرشجاعی تعدادی از قهرمانانی هستند که کارمند وزارت نفت هستند و البته در این بین و بر اساس این بخشنامه، آقازاده آقای کفاشیان هم با حکم قهرمانی ملی ایران در رشته دو و میدانی در کنار این قهرمانان به استخدام دولت در آمده است.

این آمادگی را داریم تا این عزیزان چنان‌چه اعتقاد به شفافیت دارند، توضیحات‌شان در این زمینه را برای اهالی ورزش منتشر کنیم. از این گروه البته تعدادی در این وزارتخانه مشغول به فعالیتند اما آیا مثل یک کارمند دولت فعالیت می‌کنند؟ ما منتظریم دوستان قهرمان.
 
 
زاوش محمدی/ خبرآنلاین
 
۱۲    
آی اسپورت
2018-08-19 02:15:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر