فهرست
سپاهان ریگی را می‌گیرد کیانی را می‌دهد
سپاهان ریگی را می‌گیرد کیانی را می‌دهد

سپاهان ریگی را می‌گیرد کیانی را می‌دهد

آی اسپورت - احمد مددی مدیرعامل باشگاه استقلال درباره موضوعات مختلف و حواشی اخیر توضیحات زیر را ارائه داد:

 

*امروز به محل تمرین رفتم تا دقایقی با کادر فنی و بازیکنان صحبت کنم. جلسه خودمانی و بسیار دوستانه‌ای داشتیم و درباره چند مبحث صحبت کردیم. اولین بحث، مشکلات مالی بود. همانطور که بازیکنان در زمین عرق می‌ریزند و زحمت می‌کشند، وظیفه بنده و هیئت مدیره باشگاه این است که قرارداد بازیکنان را پرداخت کنیم. بر این اساس، قرار است تا 15 روز آینده پرداختی خوبی به بازیکنان و کادر فنی داشته باشیم.

 

*حمایت کامل خودم و هیئت مدیره را از فکری اعلام کردیم. از طرفی، قرار شد کاپیتان تیم به همراه یکی دو بازیکن به نمایندگی از همه بازیکنان جلسات متناوبی با بنده در باشگاه برگزار کنند تا نسبت به حل مشکلات اقدام کنیم.

 

*مهدی قایدی یکسری مشکلات مربوط به قراردادش دارد. با نماینده او صحبت کردم تا مشکلات را بررسی کنیم. قایدی پسر استقلال است و حتماً مشکلات این بازیکن را در روزهای آینده بررسی و حل خواهیم کرد. با محمود فکری هم صحبت کردم تا شخصاً با او برای بازگشت به تمرینات صحبت کند.

 

*پاسخ وزیر ارتباطات را رئیس هیئت مدیره و یکی دو عضو دیگر دادند. بحثی بود که خود وزیر متوجه خطا بودن آن شد و بهتر است دیگر به آن نپردازیم.

 

*کیانی در لیست ما نبود، اما در ادامه فکری از من خواست که برای جذب این بازیکن اقدام شود. در نامه‌ای به باشگاه سپاهان رسماً درخواست جذب این بازیکن را دادیم که سپاهانی‌ها نیز خواستار جذب مسعود ریگی شدند. با این درخواست مخالفت کرده و پیشنهاد دیگری دادیم و منتظر جواب هستیم.

 

*در هر صورت حق با هواداران است و به نظرات آنها احترام می‌گذاریم. ما امانت‌دار آنها هستیم و ذره‌ای کوتاهی نخواهیم کرد. همه در استقلال تلاش می‌کنند به مشکلات رسیدگی شود. با حرف زدن چیزی حل می‌شود؟ از چهار ماه پیش که مدیرعامل استقلال شدم تصمیم گرفتم مشکلات را به حداقل برسانم که این کار را هم انجام دادیم.

 

*درباره بازگشت میلیچ در هیئت مدیره بحث کردیم و اینکه برای این کار تأمین منابع صورت بگیرد. نامه‌ای از سوی فکری آمده است که با انتقال سجاد آقایی به تیم دیگری موافقت شود. قرار است با رعایت جوانب باشگاه این بازیکن را انتقال دهیم. به باشگاه‌های تراکتور برای جذب میثم تیموری و سپاهان برای کیانی نامه داده‌ایم و منتظر پاسخ نهایی آنها هستیم.

     
آی اسپورت
2021-02-22 15:30:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر