فهرست
زیزو علیه پرز؛ بحران اختلافات در برنابئو
زیزو علیه پرز؛ بحران اختلافات در برنابئو

زیزو علیه پرز؛ بحران اختلافات در برنابئو

آی‌اسپورت- به نظر می‌رسد اختلافات بین زیدان و پرز، مدیر باشگاه رئال‌مادرید در حال اوج گرفتن است. طبق ادعای لاسستا، پس از مصاحبه اخیر زیدان که باعث شد انتقال «کپا» به رئال وتو شود، فلورنتینو پرز به شدت از زیدان دلخور شده است. پرز اعتقاد دارد که رئال نه‌تنها به یک گلر آینده‌دار، که به یک مهاجم نوک هم نیاز مبرم دارد.

بنزما و رونالدو از روزهای اوج خود فاصله گرفته‌اند و در روزهایی که رئال بیش از گذشته گل دریافت می‌کند،  افت مهاجمان هم باعث شده تا برخلاف فصول گذشته، رئال هم کمتر گل بزند، هم گل‌های بیشتری بخورد. امروز همچنین لاسستا ادعا کرد که پرز با وجود علاقه‌ای که به زیدان دارد، تنها تا انتهای فصل به وی فرصت خواهد داد و اگر رئال فصل را بدون جام تمام کند،کونته، یوآخیم لو و پوچتینو، گزینه‌های او برای جانشینی زیزو خواهند بود.

زیدان همواره تاکید کرده که برایش مدت زمان قرارداد در رئال مفهومی ندارد؛ چراکه می داند در این باشگاه، تنها نتایج تعیین‌کننده هستند. زیدان اعتقاد دارد که با همین مجموعه می‌تواند در ادامه فصل نتیجه بگیرد و رسما در حضور خبرنگاران ضمن رد تصمیمات مدیریت باشگاه، به دفاع از بازیکنانش پرداخت. این اظهارنظر آتش اختلافات بین مربی و مدیر رئال را شعله‌ور کرد. پرز از آن دسته مدیرانی نیست که چنین مخالفتی را بربتابد و ممکن است پس از کسب 8جام در دو سال زیزو را از رئال اخراج کند؛ اتفاقی که تا همین چند ماه پیش غیر‌قابل‌تصور بود. هرچند آینده زیدان به تعداد جام‌هایی که بارسا در پایان فصل خواهد گرفت هم ارتباطی مستقیم دارد.

۳ ۱  
آی اسپورت
2018-01-08 19:01:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
امیرحسین
سه شنبه ۱۹ دی ۱۳۹۶، ۰۸:۵۱
چقدر لذت بخش وقتی میبینی زیدان با پرز درگیر میشن.آخه پرز بیچاره هم میدونه نتایج زیدان کاملا به هنر بازیکنانش بستگی داشت نه دانش مربیگری زیدان
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر