فهرست
بدشانسی استقلال؛ باقری در لیست خرید سپاهان
بدشانسی استقلال؛ باقری در لیست خرید سپاهان

بدشانسی استقلال؛ باقری در لیست خرید سپاهان

آی اسپورت –دیروز از باشگاه استقلال خبر رسید که منصوریان فقط در صورتی با جدایی باقری موافقت می کند که او به صورت قرضی به سپاهان برود! شرطی که بیشتر شبیه یک بهانه یا مانع برای جدایی او بود و به نظر می رسید که آبی ها به دلیل محرومیت از نقل و انتقالات زمستانی، راضی به جدایی باقری نیستند. اما امروز مشخص شد که نام این بازیکن واقعا در فهرست خرید باشگاه سپاهان قرار دارد و ممکن است او به زودی شاگرد عبداله ویسی شود! اولویت اول سپاهان برای خط هافبک علی کریمی است و اگر این باشگاه نتواند هافبک سابق خود را راضی به بازگشت کند آن گاه رسما برای جذب فرشید باقری وارد عمل خواهد شد و باید دید استقلالی ها این بار در قبال جدایی او چه موضعی خواهند گرفت.

۴ ۲  
آی اسپورت
2017-01-25 14:03:00
نظر دهید

۲ نظر
هرمز
چهارشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۵، ۱۵:۴۷
اصلا بدشانسی نیست. استقلال با موجودی ای که داره و بیرون انداختن بازیکن های بیمصرفی مثل افشین و رحمانی و مجیدی و حاج محمدی سبک تر و آماده تر شده. حتی با وجود محرومیت فیفا و نیومدن خریدهاش باز هم کامله. مهم سرمربیه و رفتاراش و ترکیب چیدن.

مهدی رحمتی - حسین حسینی

ووریا غفوری - هرایر مگویان - مجید حسینی -
رابسون جانواریو - لی آندره پادوانی - مجید زکی پور - یعقوب کریمی

امید ابراهیمی - امیدنورافکن - فرشید اسماعیلی -
خسرو حیدری - مجتبی حق دوست - میعاد یزدانی -
بهنام برزای - محسن کریمی

کاوه رضایی - جابر انصاری - علی قربانی
۲
واقع بين
چهارشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۵، ۱۶:۰۱
بابا بذاريد بره ... چيكار كرده براي استقلال ... يكي از ضعيفترين بازيكنان نيم فصل استقلال بود !!! تا جايي كه اميد نورافكن هست چه احتياجي به اين بابا داريم ؟؟! تازه فرشيد اسماعيلي هم ميتونه توي اين پست بازي كنه ...
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر