فهرست
جدایی کریم و شجاعی، نابودی نصف پانیونیوس
جدایی کریم و شجاعی، نابودی نصف پانیونیوس

جدایی کریم و شجاعی، نابودی نصف پانیونیوس

آی اسپورت- سایت contra یونان در گزارشی تفصیلی به جایگاه مهم کریم انصاری فرد و مسعود شجاعی دو ستاره ایرانی در تیم پانیونیوس یونان پرداخت و جدایی این دو بازیکن را ضربه سهمگینی به پیکره این تیم یونانی تعبیر کرد.احتمال فروش دو ستاره ایرانی پانیونیوس در پنجره نقل و انتقالات زمستانی امری دور از انتظار نیست. واقعیت این است که اگر پانیونیوس نتواند مشکل مالی خود را برطرف کند و این دو بازیکن کلید خود را از دست دهد به نوعی 50 درصد از تیم را نابود کرده است.

نگاه به آمار انصاری فرد و شجاعی

گلزنی

شجاعی و انصاری فرد در سال جاری در 19 بازی 9 گل برای پانیونیوس به ثمر رساندند یعنی 47 درصد گل‌های پانیونیوس در این فصل بوسیله این دو ستاره ایرانی به ثمر رسیده است. این آمار نشان دهنده فرصت طلبی بالا این دو لژیونر آسیایی است و خط حمله پانیونیوس به آنها وابسته است.

ایجاد موقعیت گل

 پاس گل و ایجاد موقعیت یکی از مهمترین کارکترهای بازیکن است که مربیان به دقت آن را زیر نظر دارند. این دو ستاره ایرانی 10 پاس گل دادند که نشان دهنده قدرت هجومی آنها است. 50 درصد پاس‌های این دو ایرانی صحیح بودند و در صورت جدایی هر دو آنها چه کسی می‌تواند جای خالی آنها را پر کند.

زمان مشارکت

شجاعی و انصاری فرد جزو 8 بازیکن اصلی پانیونیوس در این فصل بودند که برای تیمشان بیش از 1000 دقیقه بازی کردند. آنها هیچ بازی را از دست ندادند و تنها شجاعی در یک بازی غایب بود و در اکثر بازی‌ها حضور داشتند و این نشان دهنده تاثیر زیاد آنها است.

نتیجه گیری

هیچ کس در این شرایط نمی‌تواند به جای ولادان میلوژویچ، سرمربی پانیونیوس باشد. اگرچه او اکنون در رده دوم جدول سوپر لیگ یونان قرار دارد اما بدون این دو ستاره ایرانی چطور می‌تواند در ادامه فصل جایگاهش را ثبت یا حتی برای قهرمانی بجنگد.

این سایت یونانی با این گزارش جایگاه مهم و کلیدی کریم انصاری فرد و مسعود شجاعی در ترکیب پانیونیوس را نشان داد.

۵    
آی اسپورت
2017-01-10 15:25:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر