فهرست
بیرانوند در تیم آ.اس؛ هم تیمی رونالدو!
بیرانوند در تیم آ.اس؛ هم تیمی رونالدو!

بیرانوند در تیم آ.اس؛ هم تیمی رونالدو!

آی اسپورت – پس از برگزاری 16 دیداری که بین 32 تیم فوتبال جام جهانی‌ روسیه برگزار شد ، بیرانوند دروازه بان تیم ملی‌ ایران به عنوان دروازه بان تیم برتر جام جهانی‌ از دیدگاه روزنامه 'آ.اس' اسپانیا انتخاب شد.

روزنامه آ.اس در این رابطه در خط دفاعی تیم منتخب خود ، «خیمنس» از اروگوئه ، «هکتور مورنو» از مکزیک ، «شار» از سوئیس و «کولاروف» از صربستان را برگزید.«هیروینگ لوزانو» از مکزیک ، «مودریچ» از کرواسی و «کوئتینیو» از برزیل بهترین هافبک ها و «دیگو کاستا» از اسپانیا ، «کین» از انگلیس و «کریستیانو رونالدو» به عنوان بهترین مهاجمان ، این لیست را تکمیل می‌ کنند.

بیرانوند
بیرانوند

روزنامه اسپانیایی در مورد بیرانوند نوشت: پیروزی ایران در بازی اولش براساس یک چارچوب دفاعی سفت و سخت طراحی شده از سوی کی‌ روش و عملکرد عالی‌ بیرانوند پایه گذاری شد. دروازه بان تیم فوتبال ایران با دفع همه شوت های مهاجمان مغربی و با عملکردی با شایستگی بالا ، آنها را مایوس ساخت.

 

ایرنا

 

۶ ۴  
آی اسپورت
2018-06-20 07:50:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
احسان
چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷، ۰۸:۰۷
شعار استقلالی ها

روزنامه آاس پرسپولیسی نمی خوایم ...نمی خوایم
هههخ
۷
آرش
چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷، ۰۸:۳۹
پس فرمانده امید چی؟
آ اس پرسپولیسی نمیخوایم.....
۵
امید از تفت
چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷، ۱۰:۲۰
بیرانوند را بعد جام جهانی با ۲۰ میلیون یورو به یکی از بهترین تیمهای اروپایی ترانسفر می کنیم. بازیکن بامعرفت و نمک شناس که میدونه با پرسپولیس فیکس تیم ملی شده و ۵ ساله تمدید کرده، مطمئنا خدا به دلش نگاه میکنه و با عملکرد خوب خودش باعث جهش کم نظیر خودش میشه. مهدی طارمی هم بهترین مهاجم دو دهه اخیر ایران به لحاظ استعداد است. سرنوشت اون را هم خواهیم دید.
۵
پرسپولیس پرسپولیسه !!!
چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷، ۱۴:۴۵
امیدوارم بهترین بمونی داداش هر چند یه بار کاری کردی که پرسپولیسیا ازت دلخور بشن و از چششون بیفتی اما همه میدونیم هر چی بود زیر سر احمد زاده ح ر و م ز اد ه بود اما امیدوارم شانستو برا یه ترانسفور بزرگ از دست ندی نترس تو بری پرسپولیس با جانشیتنم قهرمانه خدا از احمد زاده نگذره که پرسپولیسو نابود کر دو بهم زن عو ض ی
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر