فهرست
همه گل‌به‌خودی‌های استقلال؛ طالب‌لوی بدشانس
همه گل‌به‌خودی‌های استقلال؛ طالب‌لوی بدشانس

همه گل‌به‌خودی‌های استقلال؛ طالب‌لوی بدشانس

آی اسپورت - آبی پوشان تهران پس از حدود دو و نیم فصل بار دیگر اسیر اشتباه یکی از بازیکنان خودی شده و یک گل به حریف هدیه کند. آخرین بار که استقلال تهران با گل به خودی بازیکنانش گل خورد، در هفته بیستم لیگ برتر پانزدهم بود که حنیف عمران زاده در دیدار برابر نفت تهران، به اشتباه توپ را به قعر دروازه سیدمهدی رحمتی فرستاد و در نقش گلزن تیم نفت ظاهر شد. گل به خودی حنیف عمران زاده هم پس از حدود پنج و نیم فصل بعد از گل به خودی پژمان منتظری در استقلال ثبت شد.

آبی پوشان در هشت دوره از ۱۰ دوره ابتدایی لیگ برتر به اشتباه دروازه خودشان را باز کرده اند، اما در هشت دوره بعدی تنها در دو دوره از این طریق گل خورده اند.

استقلال تهران در تاریخ لیگ برتر ۱۵ بار با اشتباه بازیکنان گل خورده و دروازه خود را فرو ریخته است. آمار دروازه بان های استقلالی که با گل به خودی دروازه آنها باز شده، به این صورت است؛ وحید طالب لو (۸ گل)، مهدی رحمتی (۲ گل)، محمد محمدی (۲ گل)، جورج توپالوویچ، پرویز برومند و مسعود قاسمی. آمار وحید طالب لو که بیش از نیمی از گل به خودی های استقلال به دروازه او شلیک شده، بسیار جالب توجه است. البته یکی از این ۸ گل را خود وحید طالب لو به خودش زد. وی که ۹ سال متوالی در استقلال حضور داشت، در آخرین بازی خود در هفته پایانی لیگ برتر نهم، به اشتباه دروازه خودش را باز کرد تا با خاطره ای تلخ تیم محبوبش را ترک کند.

آبی پوشان در دو فصل ششم و هفتم بیشترین گل به خودی در یک فصل را دریافت کردند؛ بازیکنان استقلال در هر یک از این دو دوره ۳ بار مرتکب اشتباه و گل به خودی شدند.

نود

۴ ۱  
آی اسپورت
2018-08-20 15:27:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
خربین
دوشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۷، ۱۶:۱۱
در استانه بازی با فولاد و بازی آسیایی استقلال اینا تیترهای لنگ اسپورت توی چند ساعت گذشته بوده:
سفر برای حذف نشدن؟
قمار استقلال؛ 4 سال با بازیکن مصدوم؟
آیا مالکیت پاشنه آشیل استقلال است؟
قاب روز از تمرین استقلال؛ همه چی آرومه؟
همه گل‌به‌خودی‌های استقلال؛ طالب‌لوی بدشانس


به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر