فهرست
دکه آنلاین: علیرضا مردودیان!
دکه آنلاین: علیرضا مردودیان!

دکه آنلاین: علیرضا مردودیان!

آی اسپورت – خبر ورزشی با انتشار عکسی از شادی علی دایی، تیتر شات دان استقلال را برای حذف آبی ها از جام حذفی انتخاب کرده. این روزنامه نوشته که احتمال جدایی 7 تا 9 بازیکن از استقلال وجود دارد. واکنش برانکو به اتفاقات پرسپولیس هم قابل توجه بوده و پرفسور گفته که باید دنبال شغل جدیدی باشد.

خبر ورزشی
خبر ورزشی 1 دی

روزنامه گل تیتر علیرضا مردودیان را به عنوان تیتر یکش انتخاب کرده و اینگونه به حذف استقلال از جام حذفی پرداخته. این روزنامه از قول برانکو نوشته که تا همین چند روز قبل از جدایی عالیشاه و نوراللهی بی خبر بوده. سرمربی پرسپولیس درباره بازیکنان اوکراینی هم ادعای جالبی مطرح کرده و گفته مجبور شده آنها را جذب کند.

روزنامه گل
روزنامه گل 1 دی

حذف استقلال از جام حذفی آنقدر اتفاق مهمی بوده که تیتر یک روزنامه پیروزی شود. این روزنامه با تیتر یلدای سیاه آبی ها به حواشی این بازی هم اشاره کرده.پیروزی به بهانه شب یلدا، عکسی از قرمزها در حالیکه هندوانه به دست دارند منتشر کرده و نوشته ماشین سازی به دنبال دو بازیکن پرسپولیس است.

روزنامه پیروزی
پیروزی 1 دی

همشهری ورزشی مصاحبه مفصلی با سردار آزمون داشته و با او در مورد آینده فوتبالی اش صحبت کرده. نقل قولی از برانکو درباره اینکه دیگر بازیکن بی فایده نمی گیرد تیتر دیگر این روزنامه است و باخت یلدایی اشاره دارد به باخت استقلال مقابل نفت در جام حذفی.

همشهری ورزشی
همشهری ورزشی 1 دی

 

کد خبر: 9408

     
آی اسپورت
2016-12-21 08:14:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر