فهرست
راه های بسته طاهری برای پیوستن به پرسپولیس
راه های بسته طاهری برای پیوستن به پرسپولیس

راه های بسته طاهری برای پیوستن به پرسپولیس

آی اسپورت- سازمان اداری استخدامی کشور زیر نظر نهاد ریاست جمهوری بخش نامه منع به کارگیری افراد بازنشسته در شغل های دولتی را به طور رسمی به دستگاههای ذیربط ابلاغ کرد. بنابر این قانون افراد بازنشسته تنها در صورتی می توانند به کار خود ادامه دهند که سابقه خدمت در جبهه های جنگ تحمیلی را داشته یا جزو مقامات و همطرازهای آن محسوب می شوند.

مقامات به افرادی در دسته شغلی وزرا، سفرا، استانداران می شود و سایر ردیف های شغلی را در بر نمی گیرد. این همان دستورالعملی است که طبق آن علی اکبر طاهری مدیرعامل پرسپولیس از نظر قانونی حق ادامه کار در جمع سرخپوشان را ندارد. البته افراد دیگری در بدنه ورزش مثل بهرام شفیع و محمود مشحون هم از کار خود کنار می روند.

علی اکبر طاهری، مدیرعامل پیشین باشگاه پرسپولیس که البته دلایل دیگری برای استعفای خود داشته، از کم و کیف این ابلاغیه قانونی هم باخبر بوده و تلاشی برای دریافت مجوز برای مستثنی شدن نکرده است؛ چرا که دلایل مختلفی برای جدایی از جمع سرخپوشان داشته است.

طاهری که سالیان طولانی در صنعت خودرودی کشور به کار مشغول بوده است، از سمت دولت خود بازنشسته شده و به نظر می رسد از نظر قانونی راهی برای ادامه حضور مجدد او در سمت مدیرعامل پرسپولیس نباشد. در حال حاضر پرسپولیس با سرپرستی حمیدرضا گرشاسبی اداره می شود که او نیز جزو بازنشستگان محسوب می شود اما به دلیل داشتن سابقه حضور در جبهه و ایثارگری شامل این قانون نمی شود.

با انتشار این سند قانونی و با توجه به جمع بندی وزارت ورزش باید در انتظار تغییرات سریع در پرسپولیس بود که در 2 فصل و نیم گذشته تیمی مطابق با سلیقه هواداران بوده و عناوین مختلفی را به خود اختصاص داده است.

در حال حاضر مهمترین اولویت وزارت ورزش انتخاب یک فرد مناسب برای جانشینی طاهری است؛ اگرچه گرشاسبی با توجه همراهی طاهری در چند سال اخیر تجربه کافی را در این زمینه دارد و در صورت بهبود اوضاع شاید در پست خود ماندگار شود.

ورزش سه

۹۲ ۱  
آی اسپورت
2017-11-20 00:30:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
حبیب
دوشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۶، ۲۰:۲۶
عناوین مختلف؟؟؟؟؟؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر