فهرست
زوج تازه برای بازیکن محبوب کالدرون؛ مهره شماره ۶
زوج تازه برای بازیکن محبوب کالدرون؛ مهره شماره ۶

زوج تازه برای بازیکن محبوب کالدرون؛ مهره شماره ۶

آی اسپورت - مقاومت ۸۲ دقیقه‌ای پرسپولیس در اهواز  و مقابل تیم آماده نکونام، بهترین عملکرد دفاعی آن‌ها در این فصل بود. پرسپولیسی‌ها در روز بازگشت کاپیتان، نمایش کم نقصی در دفاع داشتند و اواخر مسابقه با وجود فشار زیاد حریف، موقعیت چندانی به این تیم ندادند. حضور دوباره جلال حسینی در ترکیب سرخپوشان، اتفاق مهمی برای طرفداران این تیم بود. هفته قبل هم شجاع خلیل‌زاده دوباره در ترکیب اصلی قرار گرفت. تغییرات کالدرون در پست مدافع میانی، هنوز پرتعداد هستند اما نکته ثابت، حضور همیشگی کنعانی‌زادگان در خط دفاعی است.

از هفته سوم که کنعانی‌زادگان برای اولین بار در ترکیب پرسپولیس قرار گرفت تا امروز، پرسپولیس ۸ بازی انجام داده و او، مهره ثابت کالدرون در هر هشت مسابقه بوده است. بازی با صنعت نفت، استقلال و سپاهان، خلیل‌زاده کنار کنعانی‌زادگان در ترکیب اصلی بازی می‌کرد. بازی با شهر خودرو، پیکان و شاهین انصاری جانشین خلیل‌زاده شد. بازی با ماشین‌سازی هم انصاری زوج کنعانی‌زادگان بود و شجاع هم به ترکیب برگشت و در پست مدافع راست به میدان رفت. امروز، شجاع روی نیمکت نشست و جلال حسینی، کنار کنعانی‌زادگان در ترکیب اصلی قرار گرفت تا بعد از ۷ مسابقه دوباره پرسپولیسی‌ها بازی را با کاپیتان اول تیم‌شان آغاز کنند.

کنعانی‌زادگان بعد از کی‌روش و ویلموتس، توانسته به مدافع محبوب کالدرون و انتخاب همیشگی او در خط دفاع پرسپولیس تبدیل شود. تغییر سه نفر به عنوان زوج و ثابت ماندن کنعانی‌زادگان، نشان می‌دهد کالدرون انتخابش برای مهره ثابت خط دفاعی را کرده و یک نفر بین شجاع و سیدجلال، کنار او به میدان خواهد رفت. مگر اینکه دوباره، کالدرون شجاع را به پست مدافع کناری ببرد. عملکرد امروز زوج کنعانی‌زادگان و سیدجلال، کار شجاع برای بازگشت به ترکیب اصلی را سخت خواهد کرد.

۶ ۱  
آی اسپورت
2019-11-04 21:58:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
....
سه شنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۸، ۰۰:۴۴
شما چطور نویسنده ای هستید که اطلاع ندارید شجاع امروز چهار کارته و محروم بوده خوب ی کم اطلاعاتتون ببرید بالا خجالت بکشید
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر