فهرست
لیگ ستارگان قطر؛ باخت السد، توقف الریان
لیگ ستارگان قطر؛ باخت السد، توقف الریان

لیگ ستارگان قطر؛ باخت السد، توقف الریان

آی اسپورت – در هفته بیست و یکم لیگ ستارگان قطر که تکلیف رده‌های اول و دوم و سوم آن مشخص شده، دیشب السد باخت و الریان مقابل حریفش به تساوی رسید. دیشب السد که دومی خود را در لیگ ستارگان قطر قطعی کرده در زمین خود مقابل الخور 1-0 باخت. در این بازی سرمربی السد ب ژاوی، بونجاح، الدوساری و پورعلی گنجی استراحت داد و نام آنها حتی در فهرست ذخیره‌های تیمش هم قرار نداشت. او برای بازی‌های لیگ قهرمانان آسیا اهمیت بیشتری قائل است و سعی دارد نفراتش را برای این بازی‌ها آماده نگه دارد.

در دیگر بازی دیشب الریان که 13 فروردین در تهران مهمان استقلال خواهد بود مقابل مهمانش ام‌صلال به تساوی 2-2 رسید. بر خلاف سرمربی السد، دیشب لادروپ از همه بازیکنان اصلی‌اش در برابر ام‌صلال استفاده کرد اما نتیجه‌ای بهتر از تساوی نگرفت. الریان دیشب گل تساوی خود را در دققه 94 توسط حمداله به ثمر رساند و از باخت فرار کرد.

دیشب الدحیل که قهرمانی خود را در لیگ ستارگان از هفته گذشته قطعی کرده، در زمین المرخیه به پیروزی 4-2 رسید. این تیم در بازی بعدی خود در لیگ قهرمانان آسیا مهمان ذوب‌آهن اصفهان خواهد بود. دیشب همچنین الغرافه که با تراکتورسازی همگروه است 3-1 به العربی باخت!

     
آی اسپورت
2018-03-18 16:22:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر