فهرست
دلایل سرمربی پرسپولیس برای فسخ قرارداد
دلایل سرمربی پرسپولیس برای فسخ قرارداد

دلایل سرمربی پرسپولیس برای فسخ قرارداد

آی‌اسپورت- عدم اجرای تعهدات مالی باشگاه پرسپولیس در قبال برانکو ایوانکوویچ و دستیارانش باعث شد تا سرمربی سرخپوشان نامه‌ای به باشگاه ارسال کند و در آن خواهان فسخ قراردادش شود. در این نامه برانکو با گلایه از بدقولی‌های مالی عنوان کرد که باید مطالبات دستیارانش هم همانند او پرداخت شود و این موضوع می‌تواند چالش دیگری را مقابل روی مسئولان باشگاه پرسپولیس قرار دهد.

برانکو در این نامه عنوان کرده که باشگاه پرسپولیس از نظر مالی دچار مشکلات زیادی است و نمی‌تواند به تعهدات مالی خود عمل کند و از آنجا که بخش اعظمی از پول باشگاه برای تسویه حساب با او هزینه شده به همین دلیل این مسأله شاید تبعاتی را برای برانکو به وجود بیاورد.

او  عنوان کرده که چون بازیکنان هم پول نگرفته‌اند و اگر او پولش را بگیرد آن زمان بازیکنان مدعی می‌شوند پول‌های آنها به حساب برانکو واریز شده و این موضوع شاید او را دچار چالش کند به همین دلیل از مسئولان خواسته برای جلوگیری از این اتفاقات قرارداد او فسخ شود.

مدیران باشگاه پرسپولیس در پی این مسأله جلسه فوق‌العاده‌ای تشکیل دادند تا تصمیمات لازم را در قبال این موضوع اتخاذ کنند.

۱۱ ۴  
آی اسپورت
2019-06-16 17:07:00
نظر دهید

۴ نظر
دیبا
يكشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۸، ۱۷:۳۱
مشکل اول برانکو پول نیست..ایرج عرب و نبی و کاشانی مخالفان حضور برانکو در پرسپولیس هستند و پروژه حذف برانکو را کلید زدند و البته اضافه شدن خلیلی به عنوان سرپرست پرسپولیس(مهره افشین قطبی) جزیی از این پروژه بود.جایگاه سرپرستی پرسپولیس اینقدر بزرگ است که به عنوان یک هوادار هرجور نگاه می کنم خلیلی تو قواره این پست نیست.
فرهاد
يكشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۸، ۱۹:۰۴
کیروش 2 ارژانتین 0 . ای اسپورت که اعلام نمی کند من اعلاممی کنم برانکو پرست ها بسوزند
۴ ۱
گوزن نر
يكشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۸، ۲۲:۴۵
همشون خفه خون گرفتن.
۱
گوزن نر
يكشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۸، ۲۲:۴۴
هررررررری.گفتم بعد از کیروش این دلال هم رفتنیه فحش دادید و زمینه را برای رفتن کیروش چیده شد و لنگی ها هم با عقل ناقصشون کمک کردن ولی حالا نوبت خودشون رسید.خخخخخخخهههههه
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر