فهرست
سرمربی سابق رئال مادرید و بارسلونا درگذشت
سرمربی سابق رئال مادرید و بارسلونا درگذشت

سرمربی سابق رئال مادرید و بارسلونا درگذشت

آی اسپورت - رادومیر آنتیچ تنها فردی بود که هدایت سه تیم بزرگ باشگاهی در اسپانیا را بر عهده داشته و ساعتی قبل باشگاه اتلتیکومادرید با انتشار بیانیه ای عنوان کرد او در سن 71 سالگی و بعد از مبارزه با یک بیماری دشوار فوت کرده است. رادومیر آنتیچ در فصل ۱۹۹۱ سرمربی رئال مادرید شد و در این تیم نتوانست رتبه ای بهتر از جایگاه هفتم را از آن خود کند. البته بهترین دوران رادومیر آنتیچ در اتلتیکومادرید در رقم خورد و او موفق شد در فصل ۱۹۹۵ دبل کرده و لالیگا و کوپا دل ری را فتح کند. او در دوران حضور در رئال مادرید و بارسلونا موفق به فتح جام نشد. رادومیر آنتیچ در فصل ۲۰۰۲ هدایت بارسا را بر عهده گرفت و نتوانست به رتبه ای بهتر از جایگاه هفتم در جدول لالیگا دست پیدا کند.

در آخرین سال های دوران مربیگری، رادومیر آنتیچ هدایت تیم ملی ضربستان را بر عهده داشت و با این تیم به جام جهانی صعود کرد، اما در مرحله گروهی مجبور به وداع با این رقابت ها شد. آخرین تجربیات مربیگری رادومیر آنتیچ در کشور چین و تیم هایی چون ساندونگ و هبی سپری شد و او امروز جان خود را از دست داد. او در کل در اسپانیا سرمربی تیم های دیگری چون ساراگوسا، سلتاویگو و اوویدو هم بود. در بیانیه باشگاه اتلتیکومادرید آمده است: «خانواده اتلتیکومادرید به دلیل فوت یکی از سرمربی های افسانه ای خود سوگوار است. تو همیشه در قلب ما خواهی ماند. روحت شاد.»

بارسلونا هم با ابراز تاسف در این رابطه گفت: «رادومیر آنتیچ که در سال ۲۰۰۳ سرمربی بارسلونا بود امروز درگذشت. خانواده بارسا به خاطر از دست دادن مردی که در دنیای فوتبال بسیار محبوب بود ، عزادار است. روحش شاد.»

     
آی اسپورت
2020-04-07 00:09:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر