فهرست
اسکوچیچ در انتظار هفته رویایی
اسکوچیچ در انتظار هفته رویایی

اسکوچیچ در انتظار هفته رویایی

آی اسپورت –  اردیبهشت فقط برای استقلال حکم یک ماه رویایی را ندارد و در لیگ یک هم خونه به خونه و دراگان اسکوچیچ می توانند خاطره فوق العاده ای از دومین ماه سال داشته باشند. اسکوچیچ که بعد از تجربه خوبش در ملوان، حالا در دیگر استان شمالی کشور هم روزهای موفقی را پشت سر می گذارند، علیرغم توقف مقابل اکسین البرز، هنوز بعد از نفت مسجد سلیمان شانس اصلی صعود به لیگ برتر است. این تیم علیرغم هم امتیاز بودن با تیم فوق العاده محبوب مازندران یعنی نساجی قائمشهر، به دلیل تفاضل گل بهتر نسبت به این تیم( تفاضل گل خونه به خونه مثبت 21 است و تفاضل گل نساجی، مثبت 17) در رده دوم جدول قرار دارد و تکلیف صعودش به هفته آخر کشیده شده. نفت مسجد سلیمان با یک تساوی مس رفسنجان در هفته آخر( بازیهای هفته 34 یکشنبه برگزار می شود)، می تواند به عنوان قهرمان لیگ یک راهی لیگ برتر شود و جدال خونه به خونه و نساجی برای کسب دیگر سهمیه است.

خونه به خونه در هفته آخر میزبان برق جدید شیراز است و نساجی در تهران به مصاف راه آهن می رود. با توجه به سقوط راه آهن به دسته پایین تر، شاگردان نکونام امیدوارند در هفته آخر جشنواره گل راه بیندازند تا اگر کار به تفاضل گل کشیده شد این تیم به لیگ برتر صعود کند اما اسکوچیچ در آستانه فینال جام حذفی نمی خواهد فصل آینده هم در لیگ یک حضور داشته باشد. او بعد از توقف تیمش مقابل اکسین گفته:" من نگران نساجی نیستم، اگر آنها می خواهند به راه آهن 7 گل بزنند مطمئن باشید ما 15 گل خواهیم زد." بابلی ها امیدوارند که رویایی ترین هفته فوتبالی تاریخ این شهر، با اسکوچیچ رقم بخورد چرا که 4 روز بعد از بازیهای هفته پایانی لیگ یک، فینال جام حذفی بین خونه به خونه و استقلال برگزار می شود.  اسکوچیچ که توانست در مرحله نیمه نهایی، استقلال خوزستان را حذف کند در شرایطی به مصاف شفر و شاگردانش می رود که در زمان حضورش در ملوان سابقه پیروزی پرگل مقابل استقلال را داشته و 2-4 این تیم را شکست داده. اسکوچیچ که طی سالهای گذشته همیشه یکی از گزینه های سرمربیگری استقلال بوده حالا خودش را برای یک هفته خاطره انگیز آماده می کند. او و تیمش برای تاریخ سازی باید از دو پیچ بزرگ و خطرناک رد شوند. باید دید دست فرمان مرد کروات چگونه است؟

 

 روزنامه هفت صبح

 

۱ ۱  
آی اسپورت
2018-04-25 11:30:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
اسد
چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۳:۴۰
واسه شیر کردنش دارید یه بردشو برجسته می کنید ولی از شکست های پی در پی با نتایج ۲ و ۳ گله مقابل استقلال هیچی نمی گید... شما چقدر باحال و منصفید!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر