فهرست

۲۴ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۷

ساده‌انگارانه‌ست که بپذیریم #کی‌روش از محبوبیت #کریمی خبر ندارد. محبوبیت عجیبی که حتی بزرگانی مثل دایی و فردوسی‌پور را وامی‌دارد درباره کریمی با احتیاط صحبت کنند. پس چرا آن جوابیۀ انتحاری را می‌فرستد و چرا عادل را ملزم می‌کند که در حضور چندین میلیون بیننده بخواند؟ به سیر اقدامات اخیر سی‌کیو که نگاه می‌کنیم به یک ارتباط معنادار برمی‌خوریم؛ بی‌توجهی آشکار به لیگ، سرد شدن از تیم ملی ایران و گرم گرفتن با سامانیان! آیا کی‌روش خودش را برای خواندن غزل خداحافظی مهیا می‌کند؟ زمان ثابت خواهد کرد.
آی اسپورت
2018-02-13 13:27:15
نظر دهید

۱۸ نظر
پدرام
سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۶، ۱۳:۲۸
بره دیگه برنگرده - من به شخصه دو ساله بازی تیم ملی رونگاه نمیکنم زیبا بازی نمیکنه
عرفان
سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۶، ۱۶:۴۹
خیلی جالبه من کلا یادم نمیاد تیم ملی زیبا بازی کرده باشه چرا دو سال کلا نباید تیم ملی رو نگاه میکردی مگر این که از نظر شما تیمای دایی زیبا بازی کنن خخخ
ویلی
سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۶، ۱۳:۲۹
قبول نیست من زودتر این تئوریو گفتم!!
حاج آقا دونادونی
سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۶، ۱۳:۳۹
جناب غفوری حتما در جریان هستید رقم فسخ قرارداد ترکمانچای کی روش در صورت اخراج شدن باید تمام و کمال به ایشون تقدیم بشه پیشنهاد ازبکستان و استرالیا هم مد نظر قرار بدین.
ویلی
سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۶، ۱۴:۱۳
دقیقن نکته همینه هیچ بهونه و دستاویزی برای اخراجش صد روز مونده به جام وجود نداره جز خشم امّت انقلابی و فشار افکار عمومی!!
میلاد
سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۶، ۱۳:۴۵
کریمی دیگه هر چی باشه از علی دایی و مهدوی کیا و هاشیمان بزرگ تر نیست والا....
No One
سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۶، ۱۴:۴۴
از نظر استعداد فوتبالی، روی هم از هر سه نفری که اسم بردی بالاتره
امیرحسین
سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۶، ۱۶:۴۱
کریمی از نظر فنی از هر سه شون بالاتر بود فقط یه ایراد داره مصلحت اندیش نیست وگرنه مثل خیلی های دیگه سکوت میکرد و به فکر منافع خودش بود!
۵
سهام
سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۶، ۱۳:۵۸
تحلیل واقع گرایانه ای هستش. به نظر نمیاد دیگه رغبت چندانی حداقل از سمت کی روش برای موندن تو این پست باشه. البته بعد از جام جهانی
۷ ۳
ویلی
سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۶، ۱۴:۱۰
مگه جام جهانی چه خبره؟! فستیوال یه هفته ای صفر امتیاز و خلاص....رکورد صعود تو رزومش ثبته و در مارکت پرپول آسیا اسمش مطرح شده و مشتری داره، حالا جای حرص و جوش و اردوهای فرسایشی و سروکله زدن با تیم و رسانه ها اخراج بشه پولشو بگیره و به استراحتش ادامه بده و جام جهانیو توریستی تماشا کنه عاقلانه تر نیست؟!
سهام
سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۶، ۱۴:۵۳
ویلی جان اگه میخواست جام جهانی رو از دست بده، خیلی وقت پیش بهانه مناسب برای این کار رو داشت. هنوزم فکر میکنم تا جام جهانی سفت به نیمکت چسبیده. البته به نظرم برای تیم ملی هم بهتر باشه تا جام جهانی بمونه.
ویلی
سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۶، ۱۵:۰۶
"سهام" دقیقن جالبی داستان همینه الان ملت علیه کیروش شدن از طرفی اخراجش ریسک وحشتناکیه هم تیم ملی و بازیکنا که عاشقشن ضربه میخورن و هم پولشو باید قلفتی بدن از طرفی امّت همیشه در صحنه هم که بدون فکر فقط عربده میکشن و فشار میارن برای اخراج.....خودشونم نمیدونن چیکار کنن مثل ارّه زیر نشیمنگاهه!! در هر صورت کیروش برنده نهاییه چون عقل و درایت همیشه پیروزه و طبق معمول در نظام مقدس بی سیاست و ایرانیای احساساتی متضرر و بازنده میشن....
۷
بی طرف
سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۶، ۱۳:۵۸
کجا بهتر از اینجا شما به کارنامه کی روش نگاه کنید متوجه می شید که این مربی هیچ وقت با خاطره خوب هیچ تیمی رو ترک نکرده از منچستر و پرتغال تا رئال که بهترین تیم تاریخ رو به اون وضع انداخت ولی خوب مدیران اونجا این بی ادبی ها رو تحمل نمی کردن.
حرف حساب
سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۶، ۱۴:۱۱
کیروش از اولش دنبال پول بود و البته احیای خودش! یک مربی تاریخ مصرف گذشته که دیگه هیچ تیم مطرحی دنبالش نبود. بعد از صعود تیم ملی با پیراهن 4 دور افتخار میزد و جلوی دوربینها میگفت چهارمین حضورمممم در جام جهانی! خدا کنه زودتر شرش از این فوتبال کم بشه!
ویلی
سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۶، ۱۴:۴۰
چشم بسته غیب میگی خوب معلومه فکر پوله.....متاسفانه بعد از دهه ها انزوا و مغزشویی ملت جدی جدی باورشون شده مسائلی مهمتر از پول وجود داره (از جمله آرمان و ایدئولوژی و غیرت و تعصب و این توهمات!!) دنیا رو اقتصاد و بیزینسه قطعن کیروشم حرفه ایم فکر درآمده....
Ava_86
سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۶، ۲۲:۳۰
البته جناب غفوری کیروش از ازبکستان پیشنهاد داره . کشوری که به سامانیان افتخار می کنه تاجیکستان هست
بهمن
چهارشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۶، ۰۱:۴۱
همون بهتر که کروش بره و اين فوتبالو بذاره واسه امثال علی بيسواد و مايلی ديوونه
که ديگه از حسودی کم مونده دق کنن. ملتی که قهرمانش يه بزدل چاخان مثل اين کريمی
باشه همون برانکو هم از سرش زياده. همون برانکويی که ده سال پيش کريمی هر چی
از دهنش در اومد بهش گفت ولی حالا از ترس فحش خوردن 180 درجه ميچرخه و بند ميکنه به
پسر خواندهّٔ کروش انگار نه انگار که همين حالا داداش برانکو از همين بودجه پول مفت ميگيره.
طرف هر وقت ميبازه ژست گاندی و مصدق ميگيره ولی جرأت نداره يه بار اسم شجاعی رو بياره
يا سراغ اوکراينيهای پورسانتی رو بگيره! به جاش مرثيه قانون مرخصی شش هفته اي واسه ما
ميخونه در حالی که هر بچه اي ميدونه اين قانون هيچ جا وجود نداره! بدبخت انقدر حقير و حسوده
که وقتی دايی مربی پرسپوليس بود شروع کرد جفتک انداختن و هر جوری سعی کرد واسه پرسپوليس
حاشيه ايجاد کنه، حالا همونطور ميخواد تيم ملی رو زمين بزنه تا از کروش انتقام بگيره.
يه مشت ساده لوح بی وطن هم طبق معمول شدن آلت دست.
۴
مهدی
چهارشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۶، ۰۸:۵۹
اگر منظورتان از سامانیان ازبکستان است فکر کنم اشتباه زده اید داداش، این تاجیکستان است که خودش را ادامه سامانیان می دانند نه ازبکها!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر