فهرست
ادعای فکری: نتایج برخی تیم‌ها عجیب است!
ادعای فکری: نتایج برخی تیم‌ها عجیب است!

ادعای فکری: نتایج برخی تیم‌ها عجیب است!

آی اسپورت – نفت مسجدسلیمان در هفته‌های اخیر نتایج خوبی نگرفته است. این تیم در پایان نیم‌فصل اول با اختلاف زیادی صدرنشین لیگ یک بود و امید اول صعود به لیگ برتر محسوب می‌شد اما چند نتیجه ضعیف در هفته‌های اخیر باعث شده تا اختلاف این تیم در صدر جدول با تیم دوم به 2 امتیاز برسد و حالا حتی این احتمال وجود دارد که نفت در رقابت برای صعود به لیگ برتر ناکام شود و تیم‌های دیگری راهی لیگ برتر فصل بعد شوند. اما محمود فکری سرمربی نفت مسجدسلیمان مدعی است که برخی نتایج در لیگ یک عجیب هستند و برخی اتفاقات مهندسی‌شده در خارج از زمین رخ می‌دهد! گزیده‌ای از حرف‌های فکری را بخوانید:

  • بدون تعارف بگویم برخی اتفاقات بیرون از زمین مهندسی می‌شود و رخ می‌دهد. متاسفانه مشکلات بسیار زیاد است و هر چه در آن مورد هم صحبت کنیم فایده‌ای ندارد. برخی تیم‌ها مقابل حریفان بالای جدول لیگ که پایین‌تر از ما هستند به راحتی بازی را واگذار می‌کنند اما مقابل ما که قرار می‌گیرند درست برعکس این قضیه اتفاق می‌افتد و آنچنان طوفانی برابر ما بازی می‌کنند که ما نمی‌دانیم شکست در مقابل دیگر بالای جدولی‌ها چگونه به وجود می‌آید و این بازی که مقابل ما انجام می‌دهند چطور رخ می‌دهد.
  • این تیم‌ها با تمام نفرات اصلی خود مقابل ما به میدان می‌روند اما در مقابل دیگر تیم‌های بالای جدولی با ذخیره‌های‎شان را بازی می‌کنند و این نشان می‌دهد که اتفاقات ناخوشایندی در لیگ یک به وجود آمده است و خیلی‌ها دوست ندارند که نفت مسجدسلیمان بتواند به لیگ برتر صعود کند.
  • بحث دوپینگ یکی دیگر از مواردی است که این روزها خودش را بیشتر نشان می‌دهد. به بازیکنان من انگ دوپینگی بودن می‌زنند اما نمی‎‌دانم چرا مقابل ما که قرار می‌گیرند بیشتر از نیرو و توان‌شان بازی می‌کنند ولی در مقابل دیگر حریفان وا می‌دهند و به راحتی بازی را واگذار می‌کنند و من امیدوارم هر چه زودتر این مشکل هم برطرف شود.
  • متاسفانه در هفته‌های اخیر گل‌های زیادی زدیم اما داوران آن را مردود اعلام کردند و نمی‌دانم چرا چنین اتفاقی رخ می‌دهد اگر بخواهم بیشتر در این مورد صحبت کنم فورا به کمیته انضباطی می‌شوم، محرومم می‌کنند و باید پاسخگوی هزار اتفاق دیگر هم باشم. اما این روزها می‌بینیم که  برخی اتفاقات بیرون از زمین رخ می‌دهد و مهندسی خوبی هم می‌شود.
۲ ۳  
آی اسپورت
2018-03-20 18:12:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
علی
سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶، ۱۸:۲۹
همین ادعا رو پرسپولیسی ها در ارتباط با نتایج استقلال دارند! عملا به بعضی تیم ها میگن باید به تیم شفر ببازی!!!!!
۳ ۲
ahvaz78
سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶، ۱۹:۰۳
ھمانطوری ک بازیکنان صنعت نفت ابادان ھم گفتہ بودند ک در ان بازی شکست ما بیرون از زمین بازی تعیین شدہ بود با داوری آقای فغانی فقط تکمیل شد
در جام حذفی پنالتی نفت گرفتہ نشد و تمام ایران دیدند ک داور چطور غش کردہ بود
راست گفت اون ھوادار نفت ابادان ک استقلال ما رو نبرد این فغانی بود ک استقلال رو فینالیست کرد
واقعا باید ب حال این فوتبال گریست
فکری عزیز ھم راست میگہ در لیگ یک ھم بازی ھا ونتیجہ ھا بیرون از زمین رقم می خورند
تیمایی ک نہ صعود میکنند ونہ سقوط در مقابل تیمایی ک مدعی صعود ھستند و وضع مالی خوبی دارند میلیونھا پول میگیرند وبودجہ خودرو در ھمین راہ بدست میاورند وتیمایی مانند مسجد سلیمان ک پولی ندارند و با بازیکنان بومی خود خوب و باغیرت بازی میکنند باید در ھمون لیگ یک بمونند!!! پول در لیگ یک از لیگ برتر ھم بیشتر ب نتیجہ ھای بازی ھا نقش دارد بخصوص در این چند بازی ھای اخر لیگ یک کاملا مشخصہ ک چی ب چی ھست اگہ کسی فقط یہ زرہ فوتبال رو بفھمد
الان ھمہ فوتبالی ھا فرقی ھم نمیکند ابی باشی یاقرمز یا زرد، ھمہ می دانند ک فوتبال کشور پاک نیست
۴
محسن
سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶، ۲۱:۲۴
بازی اول فصل استقلال و نفت،نتیجه اش کجا مشخص شده بود؟ بازی شروع فصل که با تصمیم شخصی ساکت،سه بازیکن استقلال اجازه بازی نداشتند؟!!!! در بازی حذفی هم دو عامل باعث برد استقلال شد و شما هم میدانی.شانس و هنرنمایی گلر نفت! شاهدان عینی هنوز هم معتقدند نقش گلر نفت،پررنگتر از مهاجمان استقلال بود.
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر