فهرست
پرسپولیس، بازی بزرگ قطر را لغو کرد
پرسپولیس، بازی بزرگ قطر را لغو کرد

پرسپولیس، بازی بزرگ قطر را لغو کرد

آی اسپورت - با تصمیم مسئولان فوتبال قطر دیدار بزرگ این کشور برای کمک به تیم السد قطر لغو شد. در همین راستا قرار بود دو تیم السد و الدحیل از هفته نهم مسابقات لیگ ستارگان این کشور روز 21 اکتبر (29 مهر) در ورزشگاه جاسم بن حمد به مصاف یکدیگر بروند که این دیدار لغو و برگزاری آن به زمان دیگری موکول شد.

طبق برنامه قرار است تیم السد قطر روز 23 اکتبر (1 آبان)  دیدار برگشت مرحله نیمه‌نهایی آسیا را در ورزشگاه آزادی مقابل پرسپولیس تهران پشت سر بگذارد و به همین دلیل مسئولان فوتبال قطر با این باشگاه همکاری کرده و دیدار بزرگشان با الدحیل را لغو کردند. السد بازی رفت خود را در خانه با یک گل به پرسپولیس واگذار کرده و حالا با بسیج کردن همه امکانات به دنبال این است با کسب نتیجه لازم در تهران به فینال لیگ قهرمانان راه پیدا کند.

دو تیم السد و الدحیل چند سال اخیر مدعیان اصلی قهرمانی در لیگ ستارگان بودند و مسابقه آن‌ها از حساسیت زیادی در این کشور برخوردار است. اما حالا این مسئله ثابت می‌شود که نیمه‌نهایی آسیا برای قطری‌ها از اهمیت بیشتری برخوردار است. السد حالا با لغو این دیدار فرصت بیشتری برای استراحت دارد و با طی زمان کافی برابر پرسپولیس قرار می‌گیرد. شاگردان فریرا تا یکم آبان هیچ مسابقه رسمی برگزار نمی‌کنند و با انرژی مضاعف به مصاف قرمزپوشان تهرانی خواهند رفت.

ورزش 3

     
آی اسپورت
2018-10-17 17:47:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر