فهرست
انتقاد منزوی از رفتار هواداران استقلال
انتقاد منزوی از رفتار هواداران استقلال

انتقاد منزوی از رفتار هواداران استقلال

آی اسپورت – کامران منزوی از رفتار هواداران استقلال در روزهای اخیر انتقاد کرد. عضو هیات مدیره باشگاه استقلال این حرفها را در مصاحبه با برنامه فوتبال برتر زد:

-ببینید باشگاه پرسپولیس هم دقیقا مشابه شرایط ما را تجربه کرد، ولی در آرامش کارهایش را پیش برد. متاسفانه یک جریان مخربی و سازماندهی شده علیه استقلال صورت گرفت. چنان فشاری را در ۴۵ روز گذشته تجربه کردیم که اگر خدا یاور ما نبود در این فشار خرد شده بودیم. انواع اقسام حرف‌هایی که در شان ایرانی نیست به ما زده شد آن هم بدون رصد کردن رزومه افراد. معلوم نیست در فضای مجازی چه نیتی خوابیده و مردم چرا تحت تاثیر این فضا قرار گرفتند. امیری هم تازه کارش را شروع کرده بود، اما به یکباره علیه او هجمه وارد شد.

-الان می‌گویند مدیریت استقلال بحران دارد، مگر غیر از این است که تا امروز ۴۰ در صد مطالبات بازیکنان پرداخت شده است؟ ضمن آنکه ۲-۳ خرده حساب هست که آن هم حل می‌شود. از سوی دیگر تمامی بازیکنان مد نظر مجیدی انجام شده است و هواداران باید این موضوع را بدانند. مثلا اگر میلیچ به استقلال برنگشت قرار بود آقایی اضافه شود، ولی مگر سپاهان راحت آقایی را از دست می‌دهد؟

-یک جا گفتم ما مدیران آتش نشانی هستیم، چون در ایمیل‌های استقلال یک روز نیست که خبر خوب وجود داشته باشد. روزی نیست که یک خبر بد، یا شکایت از داخل، خارج و شکایت اسپانسر به استقلال نیاید. آن هواداری که آنجور در فضای مجازی اجر کار هیات مدیره را ضایع می‌کند باید بداند که ما چه شرایطی را تحمل می‌کردیم هر چند باز هم به آن هواداران حق می‌دهیم. من قبول دارم اشتباه مدیریتی وجود داشته است، ولی باید قبول کنیم که فوتبال ما در کل مشکل دارد. ما ۲ سال است یک ریال از سازمان لیگ نگرفته ایم. با سند و مدرک این حرف را حرف می‌زنم، هفته گذشته که تلفن من را در کانال‌ها پخش کرده بودند در اوج ناراحتی به سازمان لیگ رفتم و گفتند ۴ میلیارد هنوز بدهکار هستیم. ما ۱۰ میلیارد تومان در آمد داشتیم، بنشینید بررسی کنید که طراز افتتاحی باشگاه استقلال چه شده است؟ گزارش حسابرسی ما ۱۲۰ بند داشته است. من این را گفتم که دردودل کرده باشم.

- از هواداران استقلال خواهش می‌کنم اجازه بدهند زمان مشخص کند چه کسی خائن و مافیا است. آن‌ها قضاوت کنند که این آشفتگی و هیاهو در باشگاه پرسپولیس هم شد، ولی آیا اتفاقی افتاد؟ اگر استقلال ۱۵ روز زودتر شکل می‌گرفت چه کسی سود می‌کرد؟ آن‌ها تحمل کنند به زودی چهره خیلی‌ها رو خواهد شد و مشخص می‌شود چه کسی به استقلال ضربه می‌زند

     
آی اسپورت
2020-01-14 08:59:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر