فهرست
امید، معمار حملات شفر؛ مغز متفکر
امید، معمار حملات شفر؛ مغز متفکر

امید، معمار حملات شفر؛ مغز متفکر

آی‌اسپورت- امید ابراهیمی فرماندهی حملات استقلال را به عهده دارد و تاثیرش در تک تک حرکات تهاجمی و تدافعی استقلال دیده می‌شود. ارتباط گسترده امید با دیگر بازیکنان باعث شده نقش محوری داشته باشد و با آمادگی بالایی که دارد، استقلال شفر را هم چند گام بلند رو به جلو ببرد. نگاهی به آمار بازی استقلال و الریان نشان می‌دهد امید ابراهیمی نقشی ویژه در حملات آبی‎پوشان داشته است. ابراهیمی با ۷۰ پاس بیشترین پاس را بین بازیکنان دو تیم داشته و با ۹۰ تاچ بعد از نورافکن بیشترین دسترسی به توپ را بین بازیکنان به نام خود ثبت کرد.

ابراهیمی بیشترین ارتباط را در این بازی با خسرو حیدری داشته که حملات سمت راست استقلال را با کمک وریا غفوری پایه‌ریزی کرده بود. ۱۳ پاس ابراهیمی به حیدری که البته گراف این پاس‌ها نشان می‌دهد غالبا رو به عقب بوده است.

بعد از حیدری بیشترین ارتباط ابراهیمی با فرشید اسماعیلی بوده. غالب پاس‌های ابراهیمی به اسماعیلی رو به جلو و در عمق دفاع الریان بوده است. حملاتی که استقلالی‌ها از کانال مرکزی انجام دادند با همکاری این دو بازیکن انجام شد.

داریوش شجاعیان و امید نورافکن زوج سمت چپ استقلال در بازی با الریان هم نفرات بعدی بودند که بیشترین پاس را از ابراهیمی دریافت کردند. گراف پاس‌ها نشان می‌دهد حملات سمت چپ آبی‌پوشان هم با طرح‌ریزی ابراهیمی انجام شد.

فرماندهی امید در میانه میدان نقطه قوتی برای استقلال است که حالا با آمادگی بالای تیم شفر بیش از پیش به چشم می‌آید. 

 

نود

۷ ۱  
آی اسپورت
2018-04-05 00:48:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
امید=4دست:)))))))))))))
پنجشنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۷، ۱۲:۲۱
قحطی میوه باشه شلغم میشه شاه میوه:)))))))))))))))))
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر