فهرست
کدام مشتری هالند از جذب او کنار کشید؟
کدام مشتری هالند از جذب او کنار کشید؟

کدام مشتری هالند از جذب او کنار کشید؟

آی اسپورت - عملکرد خیره کننده ارلینگ هالند طی ماه های گذشته باعث شده که بسیاری از باشگاه های بزرگ اروپایی به جذب این ستاره نروژی علاقه نشان دهند. گفته می شود که چلسی و رئال‌مادرید از جمله مهم ترین مشتریان هالند محسوب می شوند اما بعید به نظر می‌رسد که دورتموند در این تابستان به این راحتی‌ها اجازه جدایی او را صادر کند.

با این وجود برخی شایعات حاکی از آن است که این امکان وجود دارد باشگاه آلمانی با دریافت 100 میلیون یورو راضی به فروش ارلینگ هالند شود؛ مبلغی که پرداخت آن در شرایط اقتصادی کنونی می‌تواند امر دشواری برای باشگاه ها محسوب شود.

از طرفی گفته می شد که بایرن مونیخ یکی از مشتریان پر و پاقرص ستاره نروژی محسوب می‌شود اما حالا بیلد این مسئله را تکذیب کرده است. این منبع آلمانی مدعی شده که باواریایی‌ها به رابرت لواندوفسکی که با این باشگاه تا 2023 قرارداد دارد اعتماد کامل دارند و از طرف دیگر برنامه که از سوی بایرن برای به خدمت گرفتن ارلینگ هالند وجود ندارد.

بایرن مونیخ همچنین باور دارد که حضور دو مهاجم سطح اول در تیم نمی تواند اتفاق خوبی برای آنها باشد چراکه هم لواندوفسکی و هم هالند به طور قطع نیمکت نشینی را تحمل نخواهند کرد بنابراین به نظر می‌رسد که باید کنار کشیدن بایرن از جذب ستاره نروژی را قطعی تلقی کرد.

۱    
آی اسپورت
2021-03-03 20:15:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر