فهرست
مهاجری در کنفرانس: منصوریان را درک می‌کنم
مهاجری در کنفرانس: منصوریان را درک می‌کنم

مهاجری در کنفرانس: منصوریان را درک می‌کنم

آی‌اسپورت- رضا مهاجری بعد از برد ارزشمند برابر استقلال در نشست خبری پایان بازی حاضر شد. صحبت‌های سرمربی پدیده را می‌خوانید:

گاهی خوش شانس بودیم

به بازیکنان پدیده خسته نباشید می گویم. فرصت کمی میان دو بازی وجود داشت اما بازیکنان توانستند اعتبار خود را حفظ کنند. امیدوارم این روند ادامه داشته باشد. بردن استقلال در تهران کار راحتی نبود اما بازیکنان این فعل را صرف کردند. در بعضی لحظات البته گاهی شانس شامل حال ما شد اما در نهایت خوشحالم بدون دریافت گل برنده شدم. 

 بی جنبه نیستم

در بردها آدم بی جنبه ای نیستم اما بعضی از دوستان در روزهای گذشته علیه بازیکنان ما شرایط بدی ایجاد کردند. مردم بدانند اگر پدیده حضور دارد، برای دفاع از مردم مشهد و خراسان است و چه بهتر که مردم از ما حمایت کنند تا خوشی ها را به آنها تقدیم کنیم.

 منصوریان را درک می کنم

منصوریان حرف خاصی به من نزد. نیمکت داغ که می گویند همین موضوع است. تمام زحمات ما با یک شکست بر باد می رود. برد برای من نیست و شکست نیز همین گونه است. آدم باید بعد از شکست همه چیز را تحلیل کند و نباید همه بار را روی دوش منصوریان بگذاریم. احساس منصوریان را درک می کنم. شرایطی که امروز به وجود آمد، برد ما را تحت تاثیر گذاشت. هواداران استقلال این روزها را تجربه کرده و پرسپولیس نیز چنین شرایطی را تجربه کرده است. نباید با 5 بازی تصمیم گیری کرد. امیدوارم کادر منصوریان کار خود را ادامه بدهد اما به عنوان یک همکار به او خسته نباشید می گویم.

 می خواهیم فوتبال بازی کنیم

اگر بازی گذشته ما را می دیدید، متوجه می شدید که ما تلاش می کنیم زیبا بازی کنیم. هواداران باید از فوتبال لذت ببرند. من می توانستم برابر استقلال خوزستان زمانیکه جلو افتادیم، وقت کشی کنم اما این کار را نکردم تا هواداران لذت ببرند. نباید برای امتیاز گرفتن از جذابیت فوتبال کم کنیم. تفکر ما این است که فوتبال بازی کنیم و خوشحالم که این اتفاق افتاد و برنده شدیم.

 4 امتیاز مفت از دست رفته است

از الان نباید درمورد پایان فصل حرف بزنیم. ما 4 امتیاز را مفت از دست دادیم. اگر می خواهیم جز 6 تیم برتر باشیم، باید با کار بیشتر به این موضوع دست پیدا کنیم.

 برای منصوریان ناراحتم

انسان هستم و طبیعی است برای منصوریان ناراحت باشم. این اتفاق برای هر مربی رخ می دهد و سال گذشته نیز برای من رخ داد اما باشگاه از من حمایت کرد و نتیجه گرفتیم. من مدیر استقلال نیستم که تصمیمی برای این باشگاه بگیرم اما مدیران استقلال یا نباید با منصوریان شروع می کردند و یا حالا که شروع کرده اند تا پایان فصل باید با او پیش بروند. از الان نباید برای جدول تصمیم گیری کرد زیرا بالا و پایین زیادی دارد.

 با یک برد به جایی نمی رسیم

من خوشحال هستم و تک تک سلولهای بدنم این موضوع را نشان می دهد اما با یک برد به جایی نمی رسیم. سپاهان را هم شکست دادیم اما باید استمرار، استمرار و استمرار داشته باشیم. اگر پایان فصل یک اتفاق خوب رقم بخورد، در آن زمان خواهیم خندید.

۲    
آی اسپورت
2017-08-22 20:20:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر