فهرست
خط دفاع پرسپولیس تغییر می‌خواهد یا خط حمله؟
خط دفاع پرسپولیس تغییر می‌خواهد یا خط حمله؟

خط دفاع پرسپولیس تغییر می‌خواهد یا خط حمله؟

آی اسپورت - گابریل کالدرون، سرمربی آرژانتینی تیم فوتبال پرسپولیس با وجود انتقادات زیادی که علیه او صورت می‌گیرد همچنان اعتقاد دارد که تیمش شرایط بسیار خوبی دارد و البته برخلاف نظر منتقدانش نسبت به تغییرات پی در پی او در ترکیب تیم بر این باور است که این تغییران مانند تمام تیم‌های بزرگ دنبال انجام می‌شود. کالدرون همچنین چندی پیش خود را با سرمربیان مطرح فوتبال اروپا و همچنین تیم‌هایی مثل بایرن مونیخ و رئال مادرید مقایسه کرده است.

سرمربی پرسپولیس در صفحه شخصی خود نوشته است: «چرا در کشوری در این سطح بالای فوتبال به آمار‌ها توجه نمی‌شود؟ آیا می‌دانستید: بایرن مونیخ در زمان مربیگری پپ گوآردیولا در ۱۰۰ بازی هرگز از یک ترکیب ثابت استفاده نکرد و سه قهرمانی به دست آورد؟ در این فصل و در ۱۵ بازی ابتدایی لیگ اسپانیا، تیم‌های رئال مادرید و بارسلونا فقط یک مرتبه با ترکیب تکراری بازی کرده‌اند؟ در فصل جاری لیگ جزیره، تیم منچسترسیتی در ۱۴ بازی از سه سیستم مختلف استفاده کرده است؟»

با این وجود در شرایطی که کالدرون اعتقاد دارد تیمش روی متد روز فوتبال دنیا بازی می‌کند شایعه شده که برخی نظری خلاف سرمربی دارند. برخی معتقد هستند در بازی‌های گذشته کالدرون دست به ترکیب هجومی خود با وجود تمام نقاط ضعف تیم نزده و در هر بازی دست به تغییر خط دفاعی خود می‌زند که این موضوع باعث شده عملکرد خط دفاعی به پایان‌ترین سطح خود برسد. با تمام این تفاسیر باید دید در این شرایط باید سرمربی آرژانتینی پرسپولیس تا چه زمانی در این تیم دوام می‌آورد و سکان هدایت پرسپولیس را به عهده خواهد داشت.

۲    
آی اسپورت
2019-12-06 22:04:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر