فهرست
دکه آنلاین: استقلال جوان!
دکه آنلاین: استقلال جوان!

دکه آنلاین: استقلال جوان!

آی اسپورت – استقلال جوان تیتر جالب روزنامه گل درباره تساوی دیروز آبی ها مقابل سپاهان است. تیتر یک این روزنامه به صحبتهای منصوریان درباره دلیل نیمکت نشینی رحمتی برمی گردد که علی منصور آن را فنی دانسته. پست عجیب حنیف درباره رحمتی و صحبتهای برانکو مبنی بر اینکه برای قهرمانی در لیگ باید جان داد از دیگر تیترهای این روزنامه است.

روزنامه گل
روزنامه گل 6 دی

خبر ورزشی از تیتر استقلال پیدا شد برای بازی دیروز آبی ها استفاده کرده. این روزنامه نوشته که جوانان دست منصوریان را گرفتند. خبر ورزشی درباره سروش رفیعی هم یک خبر جالب دارد. اینکه پول خرید او با فروش احتمالی محمد انصاری جور می شود. مصاحبه با امیرعلی اکبری کشتی گیر سابق تیم ملی هم دیگر تیتر این روزنامه است.

خبر ورزشی
خبر ورزشی 6 دی

روزنامه پیروزی احتمال بایگانی شدن احمد نوراللهی را تیتر یک کرده. حالا که استقلال خوب بازی کرده، پیروزی گیر فنی به این تیم پیدا نکرده و به همین دلیل سراغ نیمکت نشینی و سکو نشینی بازیکنان میلیاردی این تیم رفته است. از دید پیروزی، پرسپولیس شانس زیادی برای جذب علی کریمی ندارد چون این بازیکن می خواهد در اروپا به فوتبالش ادامه دهد. شایان مصلح مدافع چپ سپیدرود جدیدترین بازیکنی است که گویا چشم برانکو را گرفته و پیروزی این موضوع را روی جلد برده.

روزنامه پیروزی
پیروزی 6 دی

همشهری ورزشی تیتر تیرباران را برای بازی دیروز استقلال و سپاهان انتخاب کرده. این روزنامه از قول امیرحسین صادقی نوشته که او و 10 تا علی منصوریان می توانند استقلال را قهرمان کنند. این روزنامه مدعی شده شماره 8 پرسپولیس به سروش رفیعی می رسد.

همشهری ورزشی
همشهری ورزشی 6 دی

 

کد خبر: 9408

 

۱    
آی اسپورت
2016-12-26 08:16:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر