فهرست
رادو، قهرمان آخر نیم فصل!
رادو، قهرمان آخر نیم فصل!

رادو، قهرمان آخر نیم فصل!

آی اسپورت - تیم پرسپولیس در شرایطی از سد نساجی قائم‌شهر گذشت که ستاره سرخ ها، نه مهدی ترابی بود و نه علی علیپور و نه گلزن سه امتیازی این تیم، وحید امیری. بلکه این رادوشوویچ بود که با سیوهای دیدنی و خروج های مطمئن، کلین شیتی ارزشمند ثبت کرد و نیم فصل اول را بدون گل خورده به پایان رساند. در مقابل نساجی، رادو سه مهار داشت که یکی از آن ها روی شوت رحمان جعفری بود. او از فاصله نزدیک این توپ را به کرنر فرستاد و پس از آن به شکلی ویژه، خوشحالی خود را از این سیو نشان داد؛ کاری که در بازی های قبلی هم به اشکال متفاوت انجام داده بود.

رادوشوویچ که فارغ از نمایش خوب فنی اش، همیشه چهره ای جذاب برای هواداران بوده و با رفتارش در زمین و روی نیمکت، خبرساز می‌شود، در آخرین دقایق بازی هم یک توپ دیگر را از تیم میهمان گرفت و دراز کش روی زمین خوابید و زبان خود را بیرون آورد و با چهره ای مرموز، جشن شادی را چند دقیقه پیش از سوت پایان آغاز کرد.

پس از سوت پایان نیز، مثل بازی با ذوب آهن رادو خود را به تابلوهای تبلیغاتی رساند و به این شکل بالاتر از تمام بازیکنان درون زمین، خوشحالی را با هواداران تقسیم کرد و آن ها را به وجد آورد. هوادارانی که در طول بازی وقتی او توپ را می‌گرفت، با فریادهای بلند خود، به حمایت می‌پرداختند. این فریم های جذاب از امیرحسین خیرخواه نیز به طور کامل حس ویژه آن لحظات را منتقل می‌کند.

ثبت هفت کلین شیت در نیم فصل اول لیگ نوزدهم، اتفاقی ویژه برای بوژیدار رادوشوویچ است. حالا تعداد کلین شیت های او در لیگ برتر از بیرانوند بیشتر شده و بوژیدار امیدوار است با ادامه این روند، به رکوردی بهتر از این هم برسد. نکته جالب این که رادو هیچگاه در دوران برانکو در یک نیم فصل 7 بازی انجام نداده بود اما حالا با هدایت گابریل کالدرون آرژانتینی به این رکورد دست یافته و فصلی به یادماندنی را در کارنامه ورزشی اش سپری می‌کند.

۲۰ ۳  
آی اسپورت
2019-12-27 20:57:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
فوتبالیست
جمعه ۶ دی ۱۳۹۸، ۲۳:۰۴
همین ثابت می کنه بیرانوند دروازه بان نیست
چه رادو چه هر گلر دیگه ای هم تو سیستم و خط دفاع پرسپولیس میتونه کلین شیت کنه.
۳ ۱
چقدر مزخرف نتیجه گیری کردی
شنبه ۷ دی ۱۳۹۸، ۰۳:۰۴
تو همین پرسپولیس سوشا و لوبانف جواب ندادن
هم بیرو عالیه هم رادو
بیرو مورد تایید کی روش و ویلموتس هم بود
عشق فقط پرسپولیس
شنبه ۷ دی ۱۳۹۸، ۰۲:۲۵
از روز اول از بیرانوند بدم میومد و هنوزم میگم ارزش فنی بیرانوند با دستکش های رادو برابری میکنه. بیرانوند از دروازه بانی فقط قد بلندشو داره و هیچ بار فنی به تیم اضافه نمیکنه و کارش تولید جنجال و حاشیه برای تیمه و این فرد چون به یه پولو و پله ای رسیده فک میکنه هر اراجیفی از دهنش میتونه بیرون بیاد. تو لیگ ایران کلا دو تا دروازه بان خوب هست یکی مظاهری و یکی نیازمند. من جای کالدرون بودم بیرانوندو از باشگاه مینداختم بیرون نه از تمرین این بشر به عمرش چهارتا رفلکس خوب رو موقعیت ها نداشته و فقط با یه پنالتی رونالدو و خاطره کذاییش از خوابیدن تو میدون آزادی مغز مردمو به بازی گرفته.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر