فهرست
تلاش نافرجام علی کریمی برای آشتی استقلالی‌ها
تلاش نافرجام علی کریمی برای آشتی استقلالی‌ها

تلاش نافرجام علی کریمی برای آشتی استقلالی‌ها

آی اسپورت - اعضای تیم استقلال بعد از برد شیرین مقابل پیکان در مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی و صعود به دور بعدی این رقابت‌ها امروز تمرین ریکاوری خود را برگزار کردند. آبی‌های پایتخت برای برگزاری تمرین سبک بعد از بازی خود به مجموعه ورزشی سام فیت رفتند تا به وزنه زدن و کارهای بدنی بپردازند. همزمان با حضور استقلالی‌ها در سام فیت اما ملاقات‌هایی خاص و جذاب رخ داد که درنوع خود جالب بود.

از مدت‌ها قبل علی کریمی اسطوره فوتبال ایران به همراه برخی دوستانش از جمله مجتبی جباری، ایمان مبعلی، جواد کاظمیان و... صبح جمعه‌ها به بازی تنیس فوتبال می‌پردازند. این ستاره‌های سابق فوتبال برای آنکه آمادگی بدنی شان حفظ شود، اینطور ورزش می‌کنند و امروز نیز آنها این بازی را انجام دادند.

امروز در شرایطی که این ستاره‌های سابق فوتبال در حال انجام تنیس فوتبال بودند، اعضای تیم استقلال برای برگزاری تمرین ریکاوری شان وارد مجموعه سام فیت شدند تا ملاقات‌های جذابی میان اسطوره‌ها با اعضای کادرفنی و بازیکنان استقلال رخ بدهد.

بی تردید اما همه نگاه‌ها در این ملاقات به فرهاد مجیدی و مجتبی جباری بود. دو ستاره سابق استقلال که همین چند روز قبل با یکدیگر جنگ رسانه ای داشتند. قبل از حضور فرهاد مجیدی به عنوان سرمربی در استقلال بود که مجتبی جباری در مصاحبه ای مدعی شد از سوی ساکت الهامی برای حضور در کادرفنی با او صحبت شده است. از طرف دیگر اما وقتی مجیدی به عنوان سرمربی انتخاب شد جباری در مصاحبه ای تند موضع گیری عجیبی علیه همبازی سابقش داشت و اعلام کرد که ملاک انتخاب سرمربی در استقلال داشتن دنبال کننده بیشتر در فضای مجازی است.

جباری صحبت‌های تند دیگری را نیز علیه مجیدی بر زبان آورد تا اختلاف این دو نفر به طور واضح مشخص شود. او گفته بود در زمان حضور وینفرد شفر در استقلال هم برخی نگذاشتند به عنوان مربی به کادرفنی این تیم اضافه شود.

امروز در چنین فضایی اما مجیدی و جباری با هم رودررو شدند اما هیچ صحبتی با هم نکردند. در این شرایط علی کریمی اسطوره فوتبال ایران که همواره نشان داده رابطه خوبی با همه اهالی فوتبال دارد و علاقه‌مند است دوستی‌ها پایدار بماند، قصد کرد تا رابطه شکراب شده جباری و مجیدی را بهبود ببخشد. کریمی در این باره تلاش کرد تا بتواند حالا که جباری و مجیدی هردو در یک مجموعه هستند آنها را با هم آشتی بدهد اما این اتفاق رخ نداد.

جباری و مجیدی که سابقه زیادی در کاپیتانی استقلال هم دارند، چند سالی کنار یکدیگر در استقلال توپ زدند و هردو جزو ستاره‌های محبوب این تیم به شمار می‌روند. آنها تا قبل از اتفاقی که چند روز پیش رخ داد هم مشکل خاصی با هم نداشتند اما حالا که تلاش علی کریمی نیز برای آشتی دادنشان بی ثمر مانده مشخص است که رابطه شان دیگر مانند گذشته نیست.

 

ورزش سه 

۳ ۱  
آی اسپورت
2021-03-12 18:59:00
نظر دهید

۱ نظر
ناصر
يكشنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۹، ۰۷:۵۶
ببیت دنیا به کجا رسیده علی کریمی که یه عمر با علی دایی قهر بود و مهرداد میناوند خدابیامرز آرزوی آشتی شونو به گور برد، میخواد دو نفر دیگه رو آشتی بده
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر