فهرست
همیلتون : من اشتباه کردم
همیلتون : من اشتباه کردم

همیلتون : من اشتباه کردم

آی اسپورت- راننده بریتانیایی تیم مرسدس، لوئیس همیلتون، بر این باور است که رطوبت پیست در استارت او بی تاثیر بوده و اشتباه فردی او باعث این استارت ضعیف از او شده. قهرمان فصل پیش مسابقات فرمول یک امیدوار بود بتواند در این مسابقه فاصله امتیازی خود را با نیکو روزبرگ کم کند که به دلیل استارت بد این شانس را به طور کامل از دست داد. او گفت: «من فکر نمی‌کنم رطوبت پیست تاثیری در استارت من داشته باشد، من اشتباه کردم. من دچار هرزگردی شدم. پس گرفتن رده های از دست رفته سخت بود اما خوشبختانه موفق به بازگشت به رده سوم شدم. نیکو عملکرد فوق‌العاده‌ای داشت به او تبریک می‌گویم»

همیلتون پس از استارت افتضاحی که داشت به رده هشتم سقوط کرد اما توانست خود را تا رده سوم بالا بکشد، در پایان مسابقه در جدالی که با مکس ورشتپن داشت در شیکین پایانی مرتکب اشتباه شد و از پیست خارج شد و نتوانست رده دوم را صاحب شود. لوئیس همیلتون پس از این اشتباه اعتراض خود را از حرکت مکس در رادیو اعلام کرد او اعتقاد داشت که ورشتپن در حال ترمز گرفتن تغییر جهت داده که این حرکت از نظر ناظران مسابقه خطا برشمرده نشد و اعتراض همیلتون نیز به در بسته خورد.
همیلتون گفت: من تا پایان مبارزه کردم اما موفق نبودم. الان این موضوع اهمیت ندارد ترجیه می‌دهم چشم به آینده بدوزم.

۴ مسابقه پیش رو است و نیکو روزبرگ با اختلاف ۳۳ امتیازی نسبت به لوئیس همیلتون در صدر جدول رده‌بندی قرار دارد اما همیلتون هنوز امیدوار به مسابقات باقی‌مانده است.

او گفت: البته که من تمام تلاش خود را خواهم کرد، همان‌کاری که امروز کردم، باید دید در آینده چه پیش خواهد آمد.

 

فرمول یک ایران

     
آی اسپورت
2016-10-09 18:17:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر