فهرست
رونمایی از مخاطب «هیس» رادو؛ یکی دو نفرخاص!
رونمایی از مخاطب «هیس» رادو؛ یکی دو نفرخاص!

رونمایی از مخاطب «هیس» رادو؛ یکی دو نفرخاص!

آی اسپورت – حرکت بوژیدار رادوشوویچ در پایان بازی پرسپولیس و فولاد سوال‌‎برانگیز بود. او بلافاصله بعد از سوت پایان بازی به کنار زمین نگاه کرد و هیس نشان داد! ابتدا به نظر می‌رسید مخاطب او تعدادی از هواداران پرسپولیس باشند که به بیرانوند علاقه زیادی دارند و از نیمکت‌نشینی او ناراحتند. حتی گفته می‌شد رادو با این حرکت، کسانی را که مدعی پارتی‌بازی برانکو برای او شده‌اند به سکوت دعوت کرده است. او امروز در گفتگو با ورزش 3 درباره این حرکت خود توضیح داد. صحبت‎های رادو را در این باره بخوانید:

  • باید بگویم که منظور من هواداران نبودند. هیچ دلیلی ندارد که چنین کاری را خطاب به آنها انجام دهم. این حرکت مستقیما به سمت افراد خاصی بود. گفتم که، آنها زیاد حرف می‌زنند و بهتر است از امروز به خودشان فکر کنند.
  • هواداران مرا دوست دارند. باید یک احمق باشم که چنین حرکتی را به سمت آنها انجام بدهم! بگذارید دوباره از آنها تشکر کنم. بدون هواداران هیچ چیز ممکن نیست. آنها جو شگفت‌انگیزی می‌سازند و مثل همیشه یار دوازدهم ما هستند. همچنین ممنونم که در هر لحظه و شرایطی از من حمایت کرده‌اند.
  • منظور من به سکوها نبود. من فقط به یکی دو نفر اشاره کردم. من یک بازیکن خارجی هستم و می‌‎دانم که در موقعیت‌های مختلف چگونه رفتار کنم. وقتی کسی بخواهد مرا اذیت کند، دو برابر او را اذیت خواهم کرد.

 

۱۵ ۵  
آی اسپورت
2018-08-05 14:37:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۵ نظر
سومیک
يكشنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۷، ۱۵:۰۶
محیط خاله زنکی و زیراب زنی فوتبالمون، اخرش به این بنده خدا که پر از انرژی مثبت بود هم رحم نکرد.
یه فامیل داریم بعد از سی سال برگشته ایران واسه یه پروژه و باید دو سال بمونه. روزای اول مثل رادو همیشه شاد و خندون و سرحال بود، تقریبا 6 ماه از اقامتش گذشته والان قیافشو میبینی شبیه راننده های پل تجریشه :))
علی
يكشنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۷، ۱۵:۰۷
منظورش سایت شما بود که بهش تهمت زدین و گفتین فامیل برانکو هست
فرهاد
يكشنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۷، ۱۵:۵۳
منظور تمام کسانی بود که شایعه فامیل بودنش با برانکو رو سر زبانها انداختند و گفتن دروازه بان درجه چندم . کیروش و کیروش پرستان .
فرزاد مهریار
يكشنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۷، ۱۶:۰۹
البته بیشتر از یکی دو نفر بودن . مثلاً خانم شقایق اشک ریز قجر عضدانلو و جعفر مومنی و سایت خود شما و عشوندی و رامتین جباری و....
makh
يكشنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۷، ۱۷:۱۶
اکثر هوادار پرسپولیس اگر بیرانوند همین الان با پنجره بسته هم از تیم بره مشکلی نداره کمااینکه اگرم مونده به خاطر اینه که هیچ بندی برای جداییش در قراردادش نیست ، در کل بیرانوند جایگاه انچنانی بین هواداران نداره
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر