فهرست
استراماچونی: خلیل زاده دروغ می‌گوید
استراماچونی: خلیل زاده دروغ می‌گوید

استراماچونی: خلیل زاده دروغ می‌گوید

آی اسپورت – آندره‌آ استراماچونی ساعاتی قبل به ایتالیا رسید و مصاحبه‌ای هم با یکی از رسانه‌های فارسی زبان خارج از کشور انجام داد. صحبت‌های سرمربی سابق استقلال را بخوانید:

قبل از هرچیز باید برای طرفداران استقلال این را روشن کنم. هواداران استقلال باید این مسئله را روشن بدانند و این واقعیت را از زبان من بشوند. اتفاقاتی که افتاده است از همان ابتدا با وجود هشدارهایی که داده بودم و با وجود اینکه من این اراده را داشتم که همه چیز را به خاطر خودم و هواداران و بازیکنان تحمل کنم، اما به جایی رسید که ضرب الاجل نهایی من فرا رسید. باشگاه قادر نبود که به تعهدات خود عمل کند و این رفتارش با یک مربی حرفه ای درست نیست. بنابراین برای اینکه به سوال شما پاسخ داده باشم، برای من کافی است که استقلال نشان دهد که مشکل حل شده و استقلال قادر است که تعهدات خود را برآورده کند.

خلیل‌زاده واقعیت را نگفته است

قبل از هرچیز من نمی دانم که چرا این فرد اینگونه صحبت می کند. حتی اگر استقلال به تعهدات خود عمل نکرده، هرگز چیزی که واقعیت داشته است، نگفته است و شاید به آقای خلیل زاده اطلاعات درست نرسانده اند. آقای خلیل زاده چیزی را می گوید که در ایمیل های خود متضاد آن را گفته اند. آن ها دقیقا می دانند که چه اتفاقی افتاده است و به کدام یک از تعهدات خود عمل نکرده اند.

حرف های او بی احترامی به من و هواداران است

یکی از مشکلات استقلال که در این چند ماه به طور ملموس حس کردم، اینطور رفتارها است. آقای خلیل زاده نباید پشت سر من این حرف را می زد چون واقعیت ندارد و این به من و هواداران استقلال بی احترامی است. من ایشان را نمی شناسم. ایشان حتی در یک تمرین استقلال حاضر نشد و تنها یک بار ایشان را دیده ام و حالا این آقا می آید و چنین مصاحبه ای می کند و چنین دروغ هایی می گوید. من از دروغ بیزارم و تنها چیزی که در ذهن من است، سرنوشت استقلال است. استقلال مثل خانوده من است. لازم نیست که شرایطی که شفاف است را گل آلود و غیر شفاف کنیم.

من در کنار بازیکنان ایستاده‌ام

من مسابقه امروز استقلال و پیکان را تماشا کردم و هیچ وقت تا اینجا اینقدر تماشای مسابقه تیمم برایم سخت نبوده است. چون من خودم را جای بازیکنان می گذاشتم و هیچ حرفی برای زدن به آن ها ندارم. هیچ ایرادی به آن ها نمی توانم بگیرم، چون آن ها یک تیم بزرگ هستند که به این مشکلات دچار شدند. من فقط می خواهم از آن ها حمایت کنم. برای اینکه بازیکنان استقلال آدم های خوبی هستند و فوتبال خوبی بازی می کنند. من می فهمم که از نظر ذهنی چه مشکلاتی می توانند داشته باشند. بعد از مسابقه با بعضی از آن ها صحبت می کردم و از آن ها حمایت می کنم. آن ها با من یا بدون من، تیم خوبی هستند و می توانند پیروز شوند. من ایرادی به آن ها نمی گیرم. فقط می خواهم حمایت خود را از آن ها اعلام کنم. بنابراین من در طرف آن ها ایستاده ام.

امیدوارم روزی به استقلال برگردم

این اتفاقات باعث ناراحتی من شده است اما من افتخار می کنم که در استقلال هستم برای اینکه الان در ایتالیا و در همه جهان رسانه ها می دانند که استقلال چه تیمی است و شور و اشتیاق طرفداران استقلال چگونه است. متاسفانه خیلی ها در جهان نمی دانند که ایران چه کشور خوبی است و مردم ایران چقدر مهمان نواز هستند. بنابراین من امیدوارم که روزی به استقلال باز گردم و دوباره مربی استقلال باشم. این چند ماه همیشه در قلب من می ماند و هرگز فراموش نمی کنم.

۵ ۱  
آی اسپورت
2019-12-10 00:44:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
Redarmys
سه شنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۸، ۰۱:۳۸
نایب رئیس استقلال؛
از چاقوکشی تا دادگاه مفاسد اقتصادی!

اسماعیل خلیل‌زاده کلنگستانی، عضو هیات مدیره استقلال د پس از مضروب کردن بازرس دولت (فاطمه داوری) با چاقو و فساد اقتصادی در دادگاه مفاسد اقتصادی محکوم شد.


اسماعیل خلیل‌زاده کیست؟

نایب‌رئیس هیات مدیره باشگاه استقلال 

مالک یک هتل در رشت است و با فوتبال گیلان ماجراهایی را پشت سر گذاشته. او چند بار برای ورود به باشگاه سپیدرود اقدام کرد اما هرگز موفق نشد مقدمات حضورش را در لیگ ۲ و لیگ یک فراهم کند و همیشه حضور او در سپیدرود در حد حرف باقی ماند. سالهای دورتر او خود را به عنوان خریدار داماش نیز مطرح کرده بود. کمک‌های چند ده میلیونی با بزرگ‌نمایی و تبلیغات بسیار هم منجر به حضور او در باشگاه‌های گیلانی نشد.
 
او یکی از اشخاص متمول و معروف شهر رشت است که صاحب کارخانه ابریشم گیلان و هتل کادوس رشت می‌باشد اما نکته جالب در مورد او، پسرش میلاد خلیل زاده است که در اینستاگرام به "میلاد لاکچری" شهرت دارد و عکس‌هایی با ماشین‌های میلیاردی مانند مازراتی و بی‌ام‌و منتشر می‌کند.
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر