فهرست
استقلال-سایپا در آزادی برگزار نمی‌شود
استقلال-سایپا در آزادی برگزار نمی‌شود

استقلال-سایپا در آزادی برگزار نمی‌شود

آی اسپورت - فرهاد نیکوخصال سرپرست ورزشگاه آزادی اعلام کرد که بر اساس هماهنگی انجام گرفته با فدراسیون فوتبال مقرر شد هیچ دیداری در ورزشگاه آزادی تا دیدار پرسپولیس و کاشیما برگزار نشود. نیکوخصال در گفت و گو با باشگاه خبرنگاران در این باره گفت: «در نشستی که دیروز (شنبه) برگزار کردیم، مقرر شد تا دیگر مسابقه ای تا روز بازی پرسپولیس در  فینال آسیا در ورزشگاه آزادی برگزار نشود و اگر قطعا بازی برگزار شود، آماده سازی ورزشگاه از تاریخ 15 آبان می‌گذرد.»

او درباره برگزاری دیدار استقلال و سایپا در این ورزشگاه گفت: «پیشنهاد ما آن است تا یا زمان و یا مکان بازی تغییر گردد. اگر دیدار استقلال چند روز دیرتر برگزار شود، در ورزشگاه آزادی میزبان این تیم خواهیم بود.» نیکوخصال در شرایطی این موضوع را اعلام کرد که مسئولان استقلال با برگزاری بازی در ورزشگاه تختی مخالفت کرده بودند و به دنبال استفاده از حق خود برای میزبانی در آزادی هستند.

به این ترتیب حالا فدراسیون فوتبال باید در این باره اظهار نظر کند و سازمان لیگ می‌تواند با تغییر برنامه استقلالی‌ها، این مشکل را حل کند؛ موضوعی که البته به نظر می‌رسد مربیان دو تیم استقلال و سایپا زیر بار آن نروند.

۱ ۲  
آی اسپورت
2018-10-28 17:02:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
farhad
يكشنبه ۶ آبان ۱۳۹۷، ۱۷:۳۸
به گفته وزیر محترم ورزش , تمام شخصیتهای کشور , از سیاسی گرفته تا ورزشی باید دست به دست هم داده تا انشاالله پرسپولیس قهرمان آسیا شده و در این شرایط نابسامان اقتصادی و سیاسی , مردم عزیز شاهد یک جشن ملی باشند . حال این وسط این استقلالی های طاغوتی و بهایی صفت و خائن و کراواتی و آشوب طلب و اهل فتنه چی میگن ؟ الله اعلم - اصلا بازی این اقلیت شاه خائن پرست رو در دره جذامی ها برگزار کنید . انشالله تمام کشور در اختیار ما پرسپولیسیهاست و بزودی از شر این جماعت خلاص میشیم
۴
رضا
يكشنبه ۶ آبان ۱۳۹۷، ۲۲:۰۶
دوست عزیز جنابFarhad
دیر زمانی است که اقلیتی پرمدعا عرصه فوتبال ایران را قرق کرده بودند و توقعات و حرف های شما هم از آن جو نشات میگیرد.
در عصر دکتر مموتی و ریاست شوالیه بر باشگاه استقلال و عضویت در هئیت رئیسه فدراسیون و نائب رئیسی خانم فریده شجاعی همسر مرحوم پورحیدری در فدراسیون فوتبال شاهد اتفاقات عجیبی بودیم:
دوجین ملی پوش برای استقلال با هزینه فدراسیون فوتبال خریداری شد
ملی پوشان بین استقلال و سپاهان تقسیم شدند
قانون سقف قرارداد توسط همه تیم ها بجز استقلال و سپاهان رعایت شد.
و.....
مضافا هرگاه استقلال در آسیا بود میزبان فینال و نیمه نهایی بود چه در چهارجانبه امجدیه و چه در برابر جوبیلیو و یاماها و سوزی. ..
روز و روزگار خوش
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر