فهرست
ریسک منصوریان روی چپ استقلال: زکی‌پور یا کریمی؟
ریسک منصوریان روی چپ استقلال: زکی‌پور یا کریمی؟

ریسک منصوریان روی چپ استقلال: زکی‌پور یا کریمی؟

آی‌اسپورت- سمت چپ استقلال در ابتدای لیگ هفدهم هم مثل فصل گذشته به پاشنه آشیل تیم منصوریان تبدیل شده. بعد از مصدومیت زکی‌پور که چندان هم خوب کار نکرده بود نوبت به یعقوب کریمی رسید؛ اما مدافع چپ جایگزین آبی‌ها هم نسبت به فصل گذشته نه تنها پیشرفت نکرده، که باالعکس پسرفت هم کرده بود. رژه‌های یعقوب روی اعصاب هواداران در دو بازی گذشته باعث شده بود گمانه‌زنی‌هایی درباره حضور آرمین سهرابیان به عنوان سومین مدافع چپ در ترکیب فیکس استقلال شنیده شود. اما منصوریان با خط زدن نام سهرابیان از لیست بازی برابر پدیده نشان داد آنقدرها هم قصد آزمون و خطا ندارد و ترجیح می‌دهد همچنان از بین زکی‌پور تازه برگشته و کریمی پراشتباه انتخاب کند. استفاده از سهرابیان به عنوان سومین مدافع چپ در پنجمین بازی، ریسکی بزرگ بود؛ اما استفاده از زکی‌پور یا کریمی هم چندان با انتخاب دیگر منصوریان متفاوت نیست. زکی‌پر چند روزی است که از مصدومیت برگشته و مشخص نیست بتواند آمادگی کامل داشته باشد. از طرف دیگر چوب خط کریمی هم روی سکوها پر شده و در صورت حضور ثابت در دیدار فردا، با اولین اشتباه‌ها با موضع‌گیری منفی هواداران روبه رو خواهد شد. اتفاقی که می‌تواند همه تیم و منصوریان را تحت تاثیر قرار دهد. به خصوص که پدیده به خوبی از کناره‌ها استفاده می‌کند و قطعا یکی از برنامه‌های مهاجری برای دیدار فردا استفاده از فضای پشت سر مدافعان کناری آبی‌پوش خواهد بود. گافی که کریمی تبحر خاصی در اجرای آن دارد.

۵ ۲  
آی اسپورت
2017-08-21 20:37:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
سوشاتاجی
دوشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۶، ۲۱:۲۹
ده سال بعد از بین مربیای رنگ و وارنگمان شاید یکیش بفهمه یعقوب دفاع چپ نیست .بخدا ی بچه میفهمه اینا نمیفهمن .وقتی چارتا پلی میکر و چارتا هافبک دفاعی داری یا جذب میکنی ولی دفاع چپ و وینگر فقط دوتا داری باید ب خیلی چیزات شک کرد .از بین چار پلی میکر توسیستم بزرگوار فقط یکیش میتونه توترکیب باشه و برای وینگر چپ وراست فقط بیت سعید رو داریم برا دفاع چپ فقط زکیپور و اوضاع دفاع وسط هم ک مشخصه سه نفر داریم ک دوتاش باید بازی کنن.با بازگشت امید از بین چشمی نورافکن وباقری یکیش میتونه بازی کنه .وفور نعمت در پست هافبک با ۸نفر و قحط وینگر ودفاع و فوروارد .این است جذب نامتوازن بازیکن بدون توجه ب نیاز ومنطق.حالا مجبوری شجاعیان و اسماعیلی رو تو پست وینگر نابودکنی و برا دفاع ب اامثال یعقوب و برا گل زدن ب قرباتی تکیه کنی !حالا که ب اینجا رسوندیمون با جذب بازیکن حداقل ی ذره فکرتو ب کار بنداز و در نبود زکیپور از نورافکن برا دفاع چپ استفاده کن ک یادمه ی بار مظلومی گذاشتش دفاع چپ عالی بود اینجوری زکیپور هم مجبور ب پیشرفت میشه ورقیب جدی پیدامیکنه .
امیرعباس
سه شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۶، ۰۷:۲۹
یعنی هیچ ادم عاقلی تو اون باشگاه درندشت پیدا نمیشه به علیمنصور بگه که امید نورافکن اصلا اول دفاع چپ بود بعد اومد تو خط هافبک؟؟؟؟؟
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر